Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tablettát vagy...

Fogamzásgátló tablettát vagy Roaccutan kúrát kérjek? A tabletta mehetne folyamatosan, bár most épp nincs párom, a Roaccutan 6-9 hónapos kúra lenne.

Figyelt kérdés
Borzalmasan problémás bőröm van. 2 lehetőséget ajánlott az orvosom: fogamzásgátló vagy Roaccutan kúra. Ti mit választanátok?

2021. jan. 17. 11:12
A kérdező szavazást indított:
Roaccutan
Fogamzásgátló tabletta
7 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Roacuttant kérd.Én is csináltam 2 ilyen kúrát is és nagyon szépen rendbe hozta a bőrön.A fogamzásgátló nem jó,mert ha abbahagyod utána ciklus zavart okozhat plusz az egyéb tünetek.Roacuttan mellett viszont nem eshetsz teherbe,mert magzat károsító hatású.
2021. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bőröm
2021. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Roaccutan mellé általában fogamzásgátlót is felírnak.
2021. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen.Csak én nem kértem mellé.De egyébként így szokták.Mi máshogy védekeztünk míg szedtem.
2021. jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs párom, így nem kell védekeznem sem.
2021. jan. 17. 14:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor a Roacuttan-t melegen ajánlom.Nekem rengeteget segített,de tényleg és nem kavarja meg a hormonokat mint a fog.gátló.Majd arra ügyelj hogy ápold a bőröd kicsit zsírosabb krémmel vagy olajat tartalmazó szérummal,mert eléggé szárító hatású a Roacuttan.Más tünet nekem nem volt a szedése alatt.Legjobb gyógyszer ha nagyon aknés vagy.Lesz vérvétel is közben.Ez csak kontroll céljából.

#1-es és 4-es voltam

2021. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, felpontoztalak.
2021. jan. 17. 14:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit!Személyes tapasztalataimat írtam csak le :) Szebb lesz a bőröd majd meglátod
2021. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy napozni nem szabad se szolizni ha ezt szeded mert fényérzékennyé válik a bőröd tőle.De az orvos mindent el fog mondani úgyis
2021. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Roacuttan nekem is bevált. (15 évesen szedtem kb. fél évig. Télen ajánlatos szedni, mert egyik mellékhatása, hogy nagyon kis napfénytől is leégsz. Elkepzelhető, hogy jövő őszre javasolják az elkezdését) De tényleg teljesen ki kell zárni mellette a terhesség lehetőségét, mert egyértelműen magzatkárosító.
2021. jan. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!