Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok a folyás, esetleg valamive...

Sok a folyás, esetleg valamivel lehet csökkenteni a mennyiséget?

Figyelt kérdés

A barátnőimnek nem kell használni tisztaságit

Meg a folyásról is mindig csak betegségként beszélnek

Nekem van és sok néha fehér néha halvány sárga. És konkrétan sima bugyit tisztasági nélkül hordani sem tudok

Valami diéta esetleg? Amivel csökkenteni lehet létezik?


2021. jan. 18. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is van.Ez nem betegség míg nem szagos a folyás és nincsenek fájdalmaid.A hüvely öntisztulása okozza.Erre nincs diéta vagy valamilyen módszer.Legalábbis én nem tudok róla.Tisztaságit használom és nem foglalkozok a dologgal hisz nincs semmi nőgyógyászati problémám Hálisten.Intim mosakodót használj hátha attól csökken márha zavar.Én is próbáltam de nem csökkentette de legalább tisztának érzem magam
2021. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

Ha tizeneves vagy, vagy kora huszas, ez normalis. Alkat kerdese is, meg sokaknak tabu, esetleg nem oszintek.

Hat tobbek kozt ez is olyan jo az oregedesben, hogy meg termekenyen, fiatalosan nincs izzadas, nincs foltos bugyi, pattanas.

2021. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Sajnos van akinek alapból ennyi van, nem lehet vele mit kezdeni. Én is így vagyok, marad a tisztasági.
2021. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálkozhatsz azzal, hogy mezeszek után rendszeresen használsz hüvelyflóra helyreállítót, de ha alkatilag ilyen vagy nem fog segíteni. Sokaknak ez tabu, illetve ha hormonális fogamzásgátlót használnak lecsökken a mennyisége, valószínűleg a barátnőid csak nem mernek erről beszélni.
2021. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!