Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fiúknak/férfiaknak miért...

A fiúknak/férfiaknak miért ennyire kínos téma a menstruáció?

Figyelt kérdés
Amikor tini voltam, azt hittem csak a tini fiúknak baromi kellemetlen téma, de nem. Felnőtt férfiak is annyira zavarba jönnek ha véletlen szoba kerül. De miért? Mmint teljesen termeszetes, semmi kínos nincs benne stb. Ha szoba jön akkor még a 25+ fiúk is zavarba jönnek, rohogcselnek. De miért?
2021. jan. 22. 15:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
34%
Gondolom szimplán undorodnak a vértől és nincs kedvük arról beszélgetni. Mikor volt barátnőm, nem zavart a menzesze, se a vérszaga. De tegnap itt volt keresztlányom, annyira irritált a vérszaga, hogy meg van neki, majdnem elhánytam magam.
2021. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Még életemben nem menstruáltam, de az tényleg kínos lenne, ha férfi létemre megjönne.
2021. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1,az gáz ha érzed a vér szagat :D mégis hogy?
2021. jan. 22. 15:33
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is érzem, azt hittem ez normális.
2021. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
En lány vagyok és sosem erezten senkin :D ne már, hogy ezt lehet érezni
2021. jan. 22. 15:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem férfiként nem undorító egyáltalán.

A napokban túl sok hasonló kérdés volt olvasható e kategóriában, hol a tini fiúkra kérdezve, de mindig ilyen kontextusban.

2021. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem kínos, a feleségemnek többször vettem tampont. Mondjuk én férfi vagyok, nem vihogó kismajom.
2021. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Kellően érett férfiaknál nincs ilyen viselkedés...
2021. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
24%

Keresztlányom elment a mosdóba pisilni, és gondolom annyira állott volt már neki a vér a betétbe, de az is lehet, hogy kicsit a pisijéből is érződött.

(nem kell leszólni keresztlányom, picit sérült, még mielőtt valaki elkezdené, hogy jobban is cserélhetne).

2021. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyesek e témára izgulnak, menjenek valami külön fórumra, a napokban sok kezd már lenni az ilyen jellegű kérdésekből. Biztos ez valami fétis.
2021. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!