Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyszárazság ellen mit...

Hüvelyszárazság ellen mit lehet még tenni a sikosítón kívül?

Figyelt kérdés
Gondolom a stressz sem jó, de érettségi előt állok, szóval ezt nem tudom kiiktatni (sajnos). Mensikor tampont használok, 18 leszek 2hónap múlva! Így a szex is fáj :(!Kérlek segítsetek!
2008. dec. 2. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
ilyen idos korban még nam igazán szokott elofordulni a huvelyszárazság, sot a nagyobb mennyiségu váladék okoz problémát .szerintem is a stressz hozzájárul és lehet, hogy még hormonzavarok is, mert ilyesmi inkább idosebb, menopauzás noknél van, akiknél felborul a hormonháztartás.én azt javasolnám, hogy jobban beinduljál nézetek meg egy normálisabb szex filmet, esetleg csináljatok egy hosszabb elojátékát, hogy nagyobb legyen a vágy és akkor a testnedvek is jobban mukodnek, ha már a sikosító nem használ.a kapcsolatotokkal nincs baj, nem csak úgy megszokásbál csináljátok, hogy na most akkor gyerunk!mert ha fájdalmat okoz az egyuttlét és a fiú szeret téged, akkor megérti és turelmesen vár, amikor majd neked is jó lesz. esetleg érdemes lenne egy nogyógyászati kivizsgálást csinálni, hogy rendben vannak-e azok a hormonok
2008. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!