Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhessegtol valo felelem...

Terhessegtol valo felelem miatt psichiaterhez kellene fordulnom?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategoriaba irtam, de fel kell tennem ezt a kerdest, mert mar ugy erzem begolyoztam.


Augusztus vegen voltam exemmel, mindig biztonsagosan vedekeztunk (ovszer), de akkor utolso alkalommal nem, megszakitos modszerrel “csinaltuk”. Tudom ez a modszer is egyfajta vedekezes de nem 100%. En annyira paraztam/parazok, hogy sajnos a kapcsolatunk veget ert emiatt. Tudom az en hibam, ez is nagyon bant.


Az eset ota rengeteg tesztet csinaltam, sot magan hcg vervetelt is csinaltattam, persze minden negativ eredvenyt mutatott. Az aktus utan harom napra ra mensim is volt, igaz ket napig tartott, es nem valami sok, viszont ugyan olyan erossegu volt a fajdalom, mint ahogy szokott.


Ez nem volt eleg bizonyitek a nem terhessegemre, eddig 6 kulon dokinal is voltam, es ok is azt erositettek meg, hogy nincs ott az egvilagon semmi. Az utolso dokinal, akinel voltam az egy hete volt.


Hiaba a negativ eredmeny, keptelen vagyok megnyugodni. A belmozgasra es bugyborekolo erzesre a hasban azt hiszem, hogy magzatmozgas. Teljesen kivagyok mar emiatt is. Mensim is volt, igaz csak harom napos.


Ezen kivul allandoan figyelem a testemet, hogy van e valtozas. Hatrahajlo mehem van, szoval meg azt se tudom, hogy akinek ilyenje van, mikor latszik a novekvo has. A melleim alapbol is nagyocskak, szoval azt se vennem eszre ha none.


Azon gondolkodtam, hogy pszichiatert kellene keresnem, viszont nem tudom, mit mondhatnek a dokinak, mi van ha kinevet?



Lanyok valaki jart mar hasonloan, mint en, es ha igen, hogyan kuzdott meg evel?


Kerlek ne rohogjetek ki, nem direkt csinalom! (


2021. jan. 24. 15:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

5 hónapja?

Tényleg fordulj pszichiáterhez.

2021. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Ez már tényleg súlyos, igen, pszichiáter segíthet
2021. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%

Augusztus? Minimum 4 hónapos terhesnek kéne lenned, nincs olyan teszt, orvos ami ne mutatna ki, sőt már érezni kéne a mozgolodast is... Fordulj szakemberhez, és javaslom hogy ne élj nemieletet.

Jaj igen, és ugye azt tudod hogy lehetnek a gumin mikro szakadasok amit észre sem vesztek, és terhes lehetsz?...

2021. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem pszichiáterhez, hanem pszichológushoz. A pszichiáter gyógyszereket ír fel, a pszichológussal pedig beszélgetős terápián tudsz részt venni. Az utóbbi jobb, mert nemcsak tüneti kezelés, hanem feldolgozhatod a szorongásaidat és megtanulhatod keretek közt tartani a félelmeidet. Ha a pszichológus úgy látná, hogy mégis szükség van gyógyszeres támogatásra, ő maga fogja javasolni, így mindenképp nála érdemes kezdeni. Kitartás!
2021. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
Minden hülyeséggel be lehet palizni embereket... :D
2021. jan. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#3


A belmozgast es a bugyborekolast erzem ugy, mintha mozogna valami.

2021. jan. 24. 16:42
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak kinevetni. Naponta csomó ember keresi a pszichológusokat ilyen és hasonló problémákkal, vannak, akiknek sokkal bizarrabb fóbiáik is vannak. A szakemberek számára egyrészt nem meglepő az ilyesmi, másrészt tudják, hogy a kliens szenved a félelmeitől, és a másik ember szenvedésében semmi nevetséges nincs.

Ugyanúgy nem kell cikinek érezni a lelki/mentális problémákkal pszichológushoz fordulást, ahogy aranyérrel proktológushoz menni sem ciki.

Ezek gyakori problémák, és teljesen komolyan fognak venni.

2021. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Koszonom! Teszek egy probat!
2021. jan. 24. 17:40
 9/24 A kérdező kommentje:
Jaj de mar eskuszom tenyleg ugy erzem, mintha valami megmozdulna a hasamban.....
2021. jan. 24. 19:35
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a vacsora lesz.
2021. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!