Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mnestruáció előtt 5 napig...

Mnestruáció előtt 5 napig dührohamaim vannak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem fel a mintázatot, miszerint mielőtt megjön idegbeteg vagyok. A szó legsztereotípabb értelmében egy hisztis picsa vagyok. Nem mutatom ki a munkamban mert azért van önkontrollom de otthon földhözverem a tányért ha elakadok valamiben. Olyan szintű rage van bennem, hogy legszivesebben szétvernék valakit vagy magamat és mig ezt irom is csikorgatom a fogamat. Tudom, hogy csak kb 5-6 nap, és utána vége, nagyon örlülök mikor visszakapom magam, de ha teljesítmnyhelyzetbe kerülök ebben az egy hetben menstruacio előtt akkor az szinte biztos kuka mert egyszerűen felidegesitem magam mindenen.

Tök tehetetlen vagyok... mit tegyek? 24


2021. jan. 24. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Esetleg ha ilyenkor csokit ennél + tornáznál?
2021. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindig rendszeresen sportolok, nem segít ekkor se. Csokit is csak ilyenkor eszem a honapban hatha jobb..:(
2021. jan. 24. 16:48
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
premens növényi étrendkiegészítő
2021. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Csinálj dangerous feliratú pólókat magadnak pár napra, és a barátodnak vegyél pajzsot és sisakot :)

Az ajtóra is csinálj dangerous táblát. De amúgy ha már felismerted, kevésbé fog előjönni, mert tudod mire számíts.

2021. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
már egy ideje felismertem és anyit segit mint irtam(!!!!) hogy tudom el fog múlni. ettől még szivesen fejbevágnék bárkit aki idegesit
2021. jan. 24. 17:11
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Engem virtuálisan felpofozhatsz. Próbáld meg szerintem a gyógynövényeket, és azt hogy ebben a pár napban minden reggel jógázol.
2021. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Én meg tiszta depis vagyok ilyenkor. Pont a napokban jött meg és azért sírtam, mert egy csoportban kevés lájkot kaptam egy posztomra. Aztán pikkpakk elmúlik, szinte egyik percről a másikra.


Sajnos még én se jöttem rá a megoldásra, de tényleg nagyon rossz, hogy ennyire befolyásolja a hangulatomat. Hiába próbálom tudatosítani magamban, hogy ez miért van és csak pár nap, úgy érzem magamat, mint egy évek óta a legmélyebb depresszióval küzdő ember.


Szóval én is kíváncsi lennék vmi jó tanácsra, hogyan lehet ezt kezelni 😀

2021. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Szedj nyugtatót mert ciki
2021. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szedtem mar mindent es te vagy a ciki h ennyiert kepes voltal kommentelni. Foldon fekvő emberbe rugsz
2021. febr. 3. 20:18
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Inkább hisztis emberbe rúgok, de szerintem megérdemled
2021. febr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!