Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után égető érzés a...

Szex után égető érzés a hüvelybemenetnél, és utána fájdalmas az együttlét. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

A barátommal pár hónapja vagyunk együtt, a kapcsolatunk elején semmiféle fájdalmat nem éreztem szex alatt/után, viszont az elmúlt két alakalommal igen. Együttlét UTÁN égető, csípő fájdalmat érzek a hüvelybemenetemnél (azon belül alul) ezáltal nagyon érzékeny érintése, fáj hogyha újra behatol, és nyomásra, érintésre is érzékeny a hüvelybemenetem környéke.


Legutóbb, amikor hasonló tünetek voltak kilábalóban voltam a felfázásból, és más márkájú óvszert használtunk, így betudtam ennek. Gyanakodtam hüvelygombára is, így ezután használtam Canestent és Neogranormont (az utóbbit külsőleg) Hamarosan elmúlt a fájdalom, kb. 4 napon belül.


Viszont tegnap, annak ellenére, hogy nem feküdtünk le egymással olyan 2,5 hétig (a fránya karantén) a tünetek újra jelentkeztek együttlét után közvetlenül, és másnap reggelre sem múltak el.


Mi lehet a probléma oka? Lányok, ti tapasztaltatok hasonlót? Gyanakodtam hólyaghurutra, vagy hüvelygombára, viszont mindkettőt nemrégiben kezeltem (felfázáson átestem december vége fele, és használtam Canestent, mivel hüvelygombára gyanakodtam)

18/L



2021. jan. 27. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem menj el nőgyógyászhoz, mert ezt így nem igazán tudjuk megállapítani, rengeteg oka lehet és jobb, ha biztosat tudsz, majd aszerint kezelteted. :)
2021. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az elkövetkezendő pár hétben különféle okok miatt nem fogok tudni nőgyógyászhoz menni, ezért írtam a kérdést
2021. jan. 27. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem érdemes lenne 1 órát szabaddá tenned az elkövetkező néhány hétben, mert csak a nőgyógyász tud biztosat mondani. Hasonló problémám volt nekem is mint neked, fél évig próbálkoztam mindenféle vény nélküli hülyeséggel, házi praktikával. Majd elmentem nőgyógyászhoz és kb. 3 nap alatt teljesen elmúltak a panaszaim. Te tudod hogy meddig akarsz szenvedni.
2021. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer is kidörzsölheti a hüvelybemenetet.
2021. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Megoldódott a problémád azóta, megkèrdezhetem? Nekem ugyanez van, ès nagyon rossz.. :/

Köszi előre is!

2022. márc. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!