Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS gyanús vagyok, folyamatba...

PCOS gyanús vagyok, folyamatban van a kivizsgálás. Emiatt igazolt betegektől kérdezném nálatok hogy derült ki és hogyan zajlik a kezelés?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem ultrahang alapján, mert rendszertelen volt a vérzésem, sokszor ki is maradt.
2021. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hasi UH-n augusztusban nekem annyi látszott hogy az egyik petefészek nagyobb. Most elküldtek hüvelyire is. Neked melyik mutatta ki?
2021. jan. 27. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hüvelyi. Terápia nincs, azt mondta diétázzak, meg szedjek fogamzásgátlót, de én nem akarok szedni. Majd írd meg mit mondott.
2021. jan. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, írni fogok ha kiderül! Eddig még nekem is diéta és mozgás a javaslat anélkül is, hogy beigazolodódott volna teljesen.
2021. jan. 28. 00:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2-3 havonta jött meg a menstruációm és nagyon-nagyon hullt a hajam. Elmentem endokrinológushoz, megnéztem a hormonokat, elküldött ultrahangra ahol látszodtak a ciszták.

Azóta szedek Metformint. Nálam a diéta abból áll, hogy ne egyek cukros és fehér lisztes ételeket. Kellene mozogni.

21/L

2021. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Örülök hogy tudtak segíteni neked!

Én is most voltam ultrahangon, szintén PCO-ra jellemző képet mutatott.

2021. febr. 11. 23:53
 7/9 A kérdező kommentje:
És ez a gyógyszer a menstruációd is helyre állította esetleg?
2021. febr. 11. 23:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 havonta jött meg mostanában, a doktornő azt mondta, hogy folyamatosan fognak lerövidülni a ciklusok. Novemberben kezdtem el szedni. Januárban megjött rendesen. Várom, hogy mi lesz most februárban :)
2021. febr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ez szuper jó hír remélem teljesen rendbe fog jönni! :) Nekem most 1 éve hogy nem jött meg :c
2021. febr. 13. 01:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!