Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Régóta tartó hüvelyi folyásom...

Régóta tartó hüvelyi folyásom van. Van valaki aki esetleg ugyan így volt és sikerült belőle kigyógyulni?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta már hogy küzdök a hüvelyi folyassal. Néha csak a folyasom van, néha bedurvul és viszket is. A viszketes canesten krém után elmúlik, a folyás ugyan úgy megmarad. Voltam nogyogyasznal, Fluomizin kupot, és 2x-es Fluconert irt fel.

Gyanítom hogy ez sem fog hatni, ha ezelőtt sem hatottak a kúpok de már el vagyok keseredve, nem tudom hogy vessek ennek véget.

Valaki akinek esetleg van jó tanácsa?



#folyás #hüvelyi fertőzés #hüvelyfolyás #nőgyógyászatibetegségek
2021. jan. 28. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Citológia rendben van?

Nekem HPV virusnál volt ilyen tünetem,semmi nem hatott,mindig olyan volt mintha valami fertőzésem lenne.

Vagy esetleg gyengébb az immunrendszered.

2021. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ma vettek kenet mintát, mint mindig amikor nogyogyasznal járok. 1honap múlva kell vissza mennem az eredményért, és őszintén, tartok tőle...
2021. jan. 28. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:

A sok kúpozással csak rontasz a helyzeten, mert állandóan felborítja a hüvelyflórádat.


Egyébként milyen hüvelyi folyásod van? Túrós, esetleg büdös is? A hüvelyed szokott fájni, “égni” ?

Mert ha csak kevés, és teljesen szagtalan, (és ha nem is viszket), akkor az normális, nem kell semmit használnod rá.

2021. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sárgás színű, van hogy fehér. Nem nevezhető bűzösnek, de lehet érezni.
2021. jan. 28. 13:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Tény hogy veszélyes is lehet,de több mint 100 féle HPV vírus van nem biztos hogy ha esetleg HPV-d van akkor az veszélyes fajta.

Szerintem nincs szó ilyenről,a viszketés inkább visszatérő fertőzés jele lehet,talán gyengébb immunrendszer miatt.

2021. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lactofeel hüvelygél segített nekem. Az orvosom ajánlotta, de nem vagyunk egyformák.
2021. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Érdemes lenne tenyésztést kérni, megnézni, hogy egyáltalán van-e valami fertőző baci vagy gomba, mert simán lehet, hogy csak valami pH probléma van, vagy rossz arányban vannak jelen a természetes bacik és egy probiotikumos kezelés vagy valami pH-javító gél bőven elég lenne.
2021. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Bocs, és ha kitenyésztik, kéne nézni antibiotikum rezisztenciát is, amennyiben találnak fertőző baktériumot.
2021. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia, én majdnem 4 hónapig szenvedtem gombával (sárga túrós volt, majd nagy mennyiségű, ami nagyon megijesztett, hogy egészen elképesztő színe lett: narancssárga, ekkora már bőgtem, hogy mi a tök lehet, de MINDEN negatív volt, p1-es volt a cytológiám, nem tudtam egyszerűen emiatt nemi életet élni. Folyton csak a Candida albicans tenyészett ki), nagyon ki voltam. MINDENT

Nőgyógyászt váltottam, ő Orungalt írt fel (2*2) és megszűnt, ez egy szájon át bevehető tabletta. Csodálkztam is, hogy nem helyi hatásút.

Bár hozzátartozik az én történetemhez, hogy nagyon rossz lelki állapotban voltam.

2021. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, bocsi véletlenül hamarabb küldtem el: szóval MINDENT megpróbáltam, elkeseredettségemben még a Candida diétát is.
2021. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!