Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kisajkamon belül van valami...

A kisajkamon belül van valami kitüremkedés és fáj is, miféle dolgok nőhetnek oda?

Figyelt kérdés
Fáj ha odanyúlok pl vécépapírral.Lehet ez rák vagy valami komoly dolog? Szűz vagyok és fiatal.

2021. jan. 28. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jajjistenem, ne vizionáljatok már rögtön rákot.... pár perce egy másik kérdező is egyből azt diagnosztizálta magán..


Lehet begyulladt bartholin-mirigytől kezdve, akár egy szimpla atheroma, vagy más zsírmirigy gyulladás...

2021. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Időnként nekem is nő olyan, begyulladhat valami, olyan mint egy pattanás. Viszketni is szokott, tied nem? Pár nap alatt elmúlik.
2021. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anogenitális szemölcs lehet
2021. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Inkább ilyen zsírcsomókhoz tudom hasonlítani (nem bőr alatti), amik egy vonalba nőttek, de olyan apró hogy alig látom.. A másik hogy nagyon száraznak érzem ezt a területet. És fürdésnél meg egyáltalán nem fáj max érzékeny.. inkább a wc papírnál fáj. Nem, nem a papír a gond, ugyanazt használom mint eddig és puha is..
2021. jan. 29. 13:05
 5/5 A kérdező kommentje:
2: Nekem nem viszket.
2021. jan. 29. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!