Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzésekre specializálódott...

Fertőzésekre specializálódott nőgyógyászt tudtok Budapesten?

Figyelt kérdés
3 hónapja szenvedek állandó szeméremtesti viszketéstől, ami bakteriális fertőzés után alakult ki és hiába kaptam a nőgyógyászomtól gyógyszereket, kenőcsöket, kúpokat, nem múlt el, napi szinten gyötör. Esetleg tud valaki olyan nőgyógyászt, aki kimondottan ért a hüvelyi fertőzések kezeléséhez? Már így is iszonyú költségek elmentek a magánorvosra és gyógyszerekre, jó lenne olyat találni, aki tud segíteni.
2021. jan. 28. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Még nincs személyes tapasztalatom, de épp nemrégiben bukkantam rá Ujházy András honlapjára. Várom én is izgatottan az ajánlásokat, de valószínű, hogy hozzá el fogok menni, ha nem szűnnek meg a problémáim hamarosan.
2021. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amúgy mikkel próbált kezelni eddig az orvosod és mi alapján diagnosztizált? Nekem az a fő problémám, hogy eddig mindig csak elmondás alapján írtak fel valamit, sose vettek mintát. Igy szerintem nehéz lehet pontosan diagnosztizálni
2021. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Eloszor ph meressel gomba+bacira kaptam Mycosystot és Macmirort, gombam elmúlt, aztán tenyésztés alapján klebsiellara kaptam szájon át antibiotikumot, de a viszketés megmaradt. Gomba elég látványos dolog, de semmi ilyesmi nincs, szóval egy makacs bacira tippelek, ami főleg a húgycső környékén okoz irritációt.
2021. jan. 28. 17:57
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezen kívül rengeteg kenőcsöt is kaptam, főleg sebgyogyitokat, mert nem tudta, hogy mitől viszket.
2021. jan. 28. 17:59
 5/15 A kérdező kommentje:
Plusz fontos megemlítenem, hogy rendkívül egészségesen élek, cukrot, lisztet szinte nem eszem, sok vizet iszom, már minden gyógynövényes dolgot kipróbáltam, de semmitol nem múlik el, lelkileg nagyon megvisel, 24 éves vagyok és azóta szexuális életem sincs..
2021. jan. 28. 18:05
 6/15 anonim ***** válasza:
:( Az az igazság, hogy a ph mérés jobb a semminél, de túl sok minden abból sem derül ki. Remélem sikerül jó orvost találnod.
2021. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, úgy kellett kiharcolnom a tenyésztést, de nem tudom, hogy az a baci elmult-e pl. Az orvos értetlenül áll a problémám előtt, azt hiszi, csak úgy "viszketget", hiába mondom, hogy ég, mar és olyan, mintha tűvel szurkalnak sokszor..
2021. jan. 28. 18:14
 8/15 anonim ***** válasza:

Több dolog is eszembe jutott és persze mindegyik csak egy lehetőség. Azt mondod, hogy a gombát kizárnád, én még nem biztos. A viszketés, csípő érzés miatt mondom, ezek nagyon ráillő tünetek.

Az egyik, ha van párod, ő is lehet fertőzött, őt is kéne kezelni. A másik, ha jól vettem ki, szájon át kapható gomba elleni szert nem kaptál. Van, hogy csak az segít, hiszen az egész testben jelen vannak. Ez igaz lehet a baktériumra is, hogy hatékonyabb, ha nem csak helyileg kezelik. A harmadik, hogy ha hormonalis fogamzásgátlót használsz, lehet, hogy ki kéne iktatni. Van akinek teljesen bezavar.

Eddig nem jött más ajánlás. Én valószínű Ujházy doktorhoz fogok elmenni. Ugy vettem ki, hogy ő rendesen kivizsgál mielőtt elkezd kezelni. Ha helyileg jó neked, javaslom te is tégy egy próbát vele.

2021. jan. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnéztem a honlapját, valóban alaposnak tűnik. Én bőrgyógyászra is gondoltam, találtam egy nagyon jó nevű nemigyógyászt, aki szintén kenetvétellel (húgycső környékéről) meg tudná állapítani az irritáció okát, talán ő jobb lenne, mert a hüvelyemet épp pár hete kezdtem el helyrehozni tejsav bacis tablettával és nem lenne jó megint felborítani gyógyszerekkel , mikor ott már elég jó a helyzet. Egyébként gombára pont azért nem gyanakszom, mert kaptam szájon át Mycosyt-ot, amit még mindig szedek havi 1x, az minden gombát megöl.
2021. jan. 29. 14:10
 10/15 A kérdező kommentje:
Néha nekem is eszembe jut, hogy valami makacs gomba, amit még a szájon át szedhető gyógyszer sem öl meg, de van itthon Gynoxin, Canesten kenőcs és egyikre se reagál, sőt, régen a teafa olaj mindig elmulasztotta, most az se használ, ráadásul a kenet is teljesen negatív lett gomba téren. Ha az, akkor valami nagyon elvetemült:D
2021. jan. 29. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!