Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire hasznos az aviva torna?

Mennyire hasznos az aviva torna?

Figyelt kérdés

Azt olvastam segít előrébb hozni a menstruációt ez tényleg igaz? Van hozzá valami jó videó ami tényleg elmagyarazza hogy kell a gyakorlatokat csinálni?

Mi jó még erre a célra? Kinek mi használt?

3 napja késik és jó lenne ha jövő hétvégén nem lenne már meg :/



2021. jan. 29. 09:31
 1/1 anonim ***** válasza:
80%
Hát, ezt nem most fogod elsajátítani. Nagyon titkolják, mindenkit rá akarnak kényszeríteni, hogy tanfolyamra menjen. Ami egyébként nem baj szerintem, mert tök megfizethető és egy csomó olyan kiegészítő infó is elhangzik, amit jó ha tudsz az egészséghez. Én végeztem tanfolyamot és több gyakorló órán is voltam, ahol az oktató személyesen ellenőrizte és korrigálta a mozdulatokat. Ezért egyetértek vele, hogy ezt videó alapján nem lehetne jól elsajátítani és az kb. semmit nem ér, hogy egy gyakorlatot ismételgetsz a semmiből, ez nem olyan. Ez a teljes testedet egy átfogó mozgássorral edzi. És rosszul vagy értelmetlenül is végezheted a gyakorlatokat. Minden gyakorlathoz külön zene van. Van akinek meghozza a menstruációt, van akinek nem. Van akinek segíti a fogamzást, van akinek nem. Szerintem azért érdemes csinálni, mert egy élvezetes mozgásforma és a szervezeted általános állapotán dob.
2021. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!