Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor menstruáltok zuhanyzás...

Amikor menstruáltok zuhanyzás után, hogyan törlitek meg magatokat, hogy ne legyen olyan a törölköző?

Figyelt kérdés

Bocsánat, lehet rossz helyre írom a kérdést, de ide tudtam legjobban elképzelni.

Most kezdem el menstruálni és zuhanyzás után mikor megtöröltem magam olyan lett a törölköző és anyukám nagyon leszidott, hogy milyen igénytelen vagyok. Először wc pappirral kellene és utána törülközővel?


2021. jan. 31. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mázlista, 16 éves korodban jött meg először???
2021. jan. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Őszintén ez engem is érdekelne xd

Én ilyenkor sötét szinű törölközőt használok. Bár én a melegvíztől úgy vérzeni kezdek, hogy mire kiszállok még a padló is olyan lenne (bocsi..) ezért ilyenkor letépek előre 3-4 kocka papírt és odateszem a lábam közé. Így ameddig megtörlöm, nem folyik több, de persze teljesen száraz nem leszek sajna, kényelmetlen is... 16L

2021. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Igen, én is először vécépapírral szoktam. Sötét torolkozo és szükség esetén csere. (És persze azt csak odalentre.)

Anyukad meg kapja össze magát.

2021. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Szepen zuhanyozz le ALAPOSAN, tehat mosd tisztara magad ott lent is, egeszen addig mig nem vagy veres! Aztan gyorsan megtorlod magad es szinten gyorsan felveszel ehy bugyit es beraksz egy betetet!
2021. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Én zuhanyzás után közvetlenül teszek be egy tampont, illetve a kelyhet (amúgy is mindig a kettőből az egyiket használom), aztán ott megmosom megint.
2021. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
En zuhanyzás előtt tampont cserelek és új tusolok le.
2021. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Tehat a nem tiszta puncin keresztul dugod fel a friss tampont. Nem higienikus!
2021. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Én megtörlöm a testem rendesen törölközővel szokásos módon, odalent pedig elöl-hátul papírtörlőt szoktam alkalmazni mert ilyenkor fixen olyan lenne a törölközőm már attól h odaérintem.
2021. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Oda van készítve egy tekercs papírtörlő (wc papír is jó), a testem törölközővel törlöm, alul meg a papírral. Teljesen szárazra, szóval oda nem is használok törölközőt egyáltalán.

(Én mindig papírral törlöm odalent, ha nem menstruálok akkor is, mert nagyon hajlamos vagyok összeszedni minden szrt, és így higiénikusabb)

Igaza van anyukádnak, nehéz kiszedni a vért, de a lebszás mellett megmondhatta volna azt is, mit csinálj...

2021. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor én ott wc papírral szoktam szárazra törölni vagy pedig sötét törölközőt használok.
2021. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!