Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S! Ha gyakori vizelési...

S. O. S! Ha gyakori vizelési ingerem van és pisilés közben krémes fehér folyás is jön, hol több, hol kevesebb, az inkább gombára vagy inkább gyulladásra utal? (lent még)

Figyelt kérdés

Egyéb tünet: hányinger gyomorégéssel ami esténként enyhül, alhas feszülés, mellem és mellbimbóm megdagad napjában többször, de érintésre nem érzékeny, inkább mintha égne, szinte folyamatos derékfájás.

A vizelési inger szinte folyamatos, a pisilés nem fájdalmas, de keveset pisilek. Az inger pisilés után is megmarad, éjszaka azért nem kell felkelnem miatta.

Nem viszket, de pisiléskor fehér krémes (testápolószerű) folyás is jön, nem darabos (bocsi).


Hüvelygyulladás, petefészekgyulladás, méhgyulladás, húgyúti gyulladás, vesemedence gyulladás vagy gomba lehet leginkább ezek alapján?

Nem tudok mostanában orvoshoz menni, azért kérdezem itt. Ha megyek sem tudom, urológushoz, vagy nőgyógyászhoz menjek majd. Amikor ilyen tüneteitek voltak, akkor mi volt a bajotok?


2010. aug. 16. 02:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Kétféle problémád jelentkezett egyszerre, egyidőben. A vizelési problémákkal, derékfájással urológushoz, a folyással, mellfeszüléssel nőgyógyászhoz kell menned. A hányingert vesepanaszok ill. nőgyógyászati panaszok is okozhatják, ezért ezt a tünetet mindkét orvosnál mondd el és feltétlenül említsd meg, hogy más jellegű panaszaid is vannak ( nőgyogyinak az urológiai gondot és fordítva is), ez támpontot adhat az orvosoknak a kezelésben.
2010. aug. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Urológusnál voltam, nincs semmi gond, volt vizeletvizsgálat és UH. Voltam vérvételen is, annak holnap lesz meg az eredménye.
2010. aug. 17. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! bár csak most olvasom a kérdésedet, de nem lehet h babát vársz?? sok tünet utalhat rá azok közül amiket érzel! Drukkolok h ne legyen semmi komoly! majd Írj azért!
2010. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem várok babát, az urológiai lelet és a vérkép negatív, nőgyógyim szabin van. De már elmőlt a rosszullét, egy titok marad az oka, pedig elég sokáig elég rosszil voltam.
2010. aug. 22. 22:55
 5/5 A kérdező kommentje:

*elmúlt

*rosszul

2010. aug. 22. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!