Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzés helyett állandósult...

Vérzés helyett állandósult barna folyás? (lent. )

Figyelt kérdés

Tegnap(08.15) jött meg a (gondolom) menstruációm. Mint mindig 1 kevés barna folyás, vagyis alvadt vér távozott a szervezetemből, csak az a problémám, h ez nem szűnik meg. Illetve nem alakul "rendes" vérzéssé. Ez már nem az első alkalom és nem tudom mit tegyek. Mellesleg az első napokban égető érzést érzek. Ettől nem ijedek meg, mert minden menstruációm így szokott kezdődni, csak ez most erősebb.


u.i: semmilyen drasztikus változás nem történt velem(nem vesztettem el a szüzességemet, nem jártam olyan helyen, ahol esetleg fertőzést kaphatnék stb.)

lécci segítsetek...előre is köszönöm


2010. aug. 16. 03:02
 1/3 anonim válasza:
Attol meg kaphatsz barhol fertozest de azt javaslom surgosen keress fel egy szakembert a problemaddal soha nem lehet tudni milyen betegseget jeleznek az ilyen valtozasok legfeljebb ha nincs semmi gond megnyugtat a doki amugy sem art neha elmenni nogyagyaszhoz mindenkeppen hasznos ha nincs is gond legalabb feler egy szuressel
2010. aug. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, fertőzés magától is kialakulhat.

Semmiképp nem normális, amit írsz, az égető érzés korábban sem volt az. Doki azonnal, mielőtt súlyosabb bajod lesz.

2010. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok, de megoldódott a problémám, ami azt hiszem eléggé sajátos...nagyon kevés folyadékot iszok és....az égető érzés olyan volt, mintha (bocs a kifejezésért..) mintha nem "csúszna". tegnap megittam kb 1,5 liter vizet, és beindult a rendes menstruációm.:)

nagyon köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. aug. 16. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!