Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma derült ki, hogy candidás...

Ma derült ki, hogy candidás vagyok. Szeretném elkezdeni a diétát holnaptól. írnátok nekem recepteket?

Figyelt kérdés
Egyébként lehet, h ettől vagyok állandóan éhes?okozhat ilyen tünetet is?Na és az állandó fáradtság?Lehet , h tényleg emiatt van?(csak mellesleg, nem mintha szükségem lenne rá)kb. mennyit lehet fogyni egy 6 hónapos candida-diétával?
2008. dec. 2. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a fáradtság és az állandó éhségérzet is kapcsolatban lehet vele, mert ezek a betegség tünetei.

Hááát, a Candida-diéta azért elég rendesen fogyaszt. A barátnőmtől tudom: neki is van Candidája, egész nap csak és kizárólag zöldséglevest eszik: hagyma, káposzta, karfiol, kelbimbó, répa, petrezselyem... És mellé esetleg barna rizs, barna kenyér. Egy falat csokit nem ehet, egy korty alkoholt nem ihat, mert lőttek az egész diétájának. Meg is látszik rajta, hogy már két hónapja csak zöldséget eszik: eddig is vékony volt, most viszont már kezd anorexiás kinézetet ölteni. Csak abban bízik, hogy egy hónap múlva eltűnik a szervezetéből ez a gomba. Sok sikert neked is!

2008. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:) huhh, hát el sem tudom képzelni, hogy leszek képes kibírni, erőteljesen szénhidrtáfüggő vagyok, szerencsére nem látszik rajtam..mondjuk akkor gondolom ezért is követeli annyira a szervezetem ezt a fajta táplálékot.remélhetőleg egy idő után hozzászokom a ch hiányhoz..
2008. dec. 2. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Hello, ide válaszoltam pont ebben a témában


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__109554-..


Ha elszánt vagy és kérdésed van írj. Több embernek segítettem már ilyen probléma leküzdésében.

2008. dec. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sziasztok! olvasom itt a Candidával kapcsolatos dolgokat, de hogyan tudja meg az ember, hogy Candidája van? van egy vérvétel erre? vagy valami teszt? fel lehet belőle épülni? Érdekelne a téma nagyon. Csak önmagában is lehet Candida diétát csinálni megelőzésképpen?
2008. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet megelőzésképpen is, de úgy lvastam, akkor csak néhány hétig.Nekem az 1. nőgyógyászati vizsgálatom eredményéből derült ki..
2008. dec. 4. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!