Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent ez a fehér darabos,...

Mit jelent ez a fehér darabos, túrós hüvelyváladék?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy csak nem vagyok túlságosan tájékozott,de inkább leírom az észrevételeim. Igazándiból már valószínűleg hosszabb ideje van ez. Mikor magamat ujjazni szoktam veszem észre,hogy ilyen darabos és fehér váladék termelődik, de semmilyen kelemetlen tünetem nincs, csak ez van egy ideje. Néha-néha már a bugyimon is ezt a váladékot veszem észre. Kicsit kellemetlen szaga van. Gondoltam,hogy hüvelygomba lehet,de tényleg nincs semmilyen más panaszom. Nem érzek fájdalmat pisiléskor, sem égető,viszkető érzést a hüvelyem körül,de még csak azt sem vettem észre,hogy duzzadt lenne a szeméremajkam vagy hasonló. Mi lehet ez?

2021. febr. 8. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem sima hüvely folyás.

Valószínűleg ph miatt darabos.

Próbálj ki másfajta intim lemosot.

2021. febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Terhes lehetsz.
2021. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Angel3000 ***** válasza:
64%
Szia! Valòszinû valami fertôzést vittél be magadnak az ujjad àltal! A tùros darabos vàladék nem normàlis! Nôgyògyàszhoz kellene menned, mert magàtòl nem fog elmulni!
2021. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először valami intim mosakodó.
2021. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!