Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy szaga van?

Normális, hogy szaga van?

Figyelt kérdés

Mindig fontos volt nekem a nemi helyen a higénia. Eddig a szagokra nem voltam figyelmes. Mármint megmosakodtam, fehérneműt cseréltem és kezdődött a nap. Viszont mostanában több hangsúlyt fektetek a szagokra mivel aktív szexuális életbe kezdtem. Most is az a rutinom hogy megmosakszom, tiszta pamut fehérnemű. Nem szoktam tusfürdővel mosakodni ott lent, inkább illatmentes intim mosakodóval, vagy érzékeny bőrre való illatmentes dove szappannal.

Megmosakszom reggel elmegyek dolgozni és mikor haza jövök ugye több órán belül van szaga. Nem az a büdöss hal szag ahogy szokták mondani. Hallottam másoktól hogy ott lent nem kellene legyen szaga. De egy hosszú nap után, farmer nadrágban, bizony nekem van. Nincs jele fertőzésnek. Nyugtassatok meg hogy ez normális. 20/L



2021. febr. 9. 00:40
 1/7 Angel3000 ***** válasza:
18%
Kedves kérdezô! Megértelek teljesen! Lehet kapni illatositott bugyi betéteket a Dm vagy a Rossman boltban! Egy hosszù nap után kivàllò védelmet biztosit! Minden jòt!
2021. febr. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy enyhébb szag belefér,főleg ha esetleg izzadsz is,vagy "bepálik" egy szűkebb nadrágban.

Használj munkában is intim törlőkendőt wc-zéskor.

Ha erősebb vagy tartós folyás van és a szag is erős, kellemetlen,akkor érdemes orvoshoz menni mert lehet fertőzés attól függetlenül,hogy nincsenek más konkrét tüneteid.

2021. febr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2021. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe szag teljesen normális. 2-es jól leírta hogy mikor érdemes orvoshoz fordulni. Viszont az intim mosakodó és a dove szappan sem kellene. A hüvely öntisztuló, megvan a maga természetes ph-ja és a különböző kémiai szerekkel csak felborítod azt, ami jó táptalaj a fertőzéseknek. Tökéletesen elég ha sima, tiszta vízzel mosod minden nap fürdéskor, illetve szex előtt, és után.
2021. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az intim mosakodó azt ígéri hogy ápolja a nyálkahártyát, segít védelmet biztosítani a fertőzésekkel szemben, e mellett illat mentes. Akkor se használjam?
2021. febr. 11. 09:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak kívül szoktam megmosni, belülre nem nyulok, pláne nem szappannal.
2021. febr. 11. 09:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy azt írják, el akarják adni. Ha te attól komfortosabban érzed magad használd, én is használtam egy darabig, de nem volt tőle jobb semmi, a sima vízzel jobbnak is érzem. A nyálkahártyádnak nincsen szüksége ápolásra (a szád belsején lévő nyálkahártyát se kenegeted) hacsak nincs valami olyan betegség, de azt orvos kezelné.
2021. febr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!