Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet egyik napról a másikra...

Lehet egyik napról a másikra hirtelen időpontot kerni nőgyógyászhoz??

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Maganorvosnal lehet, bar az is attol fugg, hol laksz. Ha baromira surgos, verzel, mittudomen, akkor persze ellatnak allamiban is, elvileg, bar en hiaba probalkoztam, mondtam, hogy nagy fajdalmaim vannak, 2 hetre ra kaptam idopontot, igy masnap elmentem maganba.
2021. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első mondja, magánban mindent lehet.

De ha olyan helyen laksz ami nyugisabb, nem olyan pörgős nagyváros, akkor sima tb alapon sem kell heteket várni. Pont most voltam tb alapon, felhívtam a dokit és két napra rá már ott voltam a rendelésen.

2021. febr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ügyeleti orvos is el tud látni, ha hirtelen van gond. Amúgy időpont egyeztetés magyar egészségügyben hetek esetén is gyorsnak számít. Én pl daganat szűrésre 6 hónapra kaptam időpontot, de 3 hét alatt 2 centire nőtt, így inkább mentem magába megnézetni.


Nem mindegy, mivel van gondod.

Esemény utáni felír ügyeletes orvos is.

2021. febr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mursi ***** válasza:
hogyne lehetne
2021. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ilyesmik miatt.....de Koszonom a gyors válaszokat
2021. márc. 24. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!