Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációm 10 napig is...

Menstruációm 10 napig is eltart, de abból csak 3 nap erősebb vérzés, többi csak kis barnázás. Akkor ez így baj vagy nem?

Figyelt kérdés

Úgy értem, akkor ez így nem sok?

Egy vagy két nap van csak, hogy sűrűbben kell betétet cserélnem, kb napi 4-szer maximum, aztán a többi nap nem sok van, tehát maga a vér mennyiség szerintem átlagos, csak sok napra tolodik a barnázgatás miatt.


2021. febr. 10. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
10 nap az nagyon sok.Max.5-6 nap a normális.A több napig tartó barnázás se normális.Progezsteron hiányod lehet.Nőgyógyásznak mond el és valószínű ír fel progeszteron pótlást.Meg fog szűnni ez a 10 napos dolog
2021. febr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első erős vérzés napjától számold azt míg teljesen el nem múlt. (Az elején lévő barnazást ne) Ha így több 8 napnál akkor kóros. Használsz valamilyen fogamzásgátlót ami a ciklusodra befolyással lehet?
2021. febr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, de szerintem ez nem baj. Mert nem vérzik, mire az utolsó barna csepp is elmúlik nekem is 10 nap
2021. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy csepp barna folyás se normális 10. napon.

Több, mint valószínű, hogy valamilyen hormon probléma van a háttérben. De ettől ne ijedj meg, menj el orvoshoz, egyébként meg élj egészséges életet, szedj vitaminokat és attól is rendbe jöhet.

De mindenképp menj tényleg orvoshoz, mert ki tudja...

2021. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!