Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Látja ezt a doki? (Kérdésed...

Látja ezt a doki? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ha elmegyek nőgyógyászatra vagy urológiára, és a doki hozzám ér ott lent, és felizgulok azt ő látja, meg tudja állapítani?

(ne nevessetek ki, de ez minden érintésre megtörténik, függetlenül attól, aki hozzá ér :( )


2010. aug. 16. 19:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Még ilyent nem hallottam. El sem tudom képzelni, ugyanis ő más aspekusból közelít és nyúl hozzád, mint egy férfi.Ő orvos. Ha észreveszi, amit írtál, állatian zavarba hozod. Próbáld magad fékezni!
2010. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
de az a vicc, hogy nem is kívánom az illetőt, csak ilyen hiper szuper érzékeny vagyok odalent, hogy elég egy érintés. Ez nekem nagyon ciki, ezért jó lenne tudni, hogy vajon látja-e?
2010. aug. 16. 19:39
 3/23 anonim ***** válasza:
szerintem sokkal idegesebb leszel annál, hogy csak úgy felizgulj...
2010. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
á nem, voltam már dokinál, és ez így történt akkor is, csak azt nem tudom, hogy látta-e vajon.
2010. aug. 16. 19:47
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nekem, látott az orvos már cifrábbakat is. Valószínűleg nem te leszel az első, akinek feláll (már ha feláll) a rendelőjében. Ezen ne stresszelj.
2010. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
pedig el kellene mennem urológiára, és pont ezért nem merek, mert attól tartok, hogy ez látható "jelenség". Ennél cikibbet el sem tudok képzelni, mert így a 60 éves dr. azt hiszi vágyom rá, pedig nem....ráadásul, bár női dokinál még nem voltam, de ha esetleg akkor is van, na az már ultra gáz.
2010. aug. 16. 19:51
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ezzel nem vagy egyedül.
2010. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

de ezek szerint látja?

hát ha női dokinál is ez van, az azért ciki vagy nem?

köszönöm a válaszokat

2010. aug. 16. 20:18
 9/23 anonim ***** válasza:
Amikor nődokinál voltam, aki nagyon rendes, és mellékesen fiatal, jóképű, vizsgálat közben a g-pontomat is érintette:) Nem azt mondom, hogy orgazmusom volt, de kellemesebbé tette a vizsgálatot. Hogy szándékos volt-e? Nem tudom, szerintem elég jól ismeri az anatómiát.:)
2010. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha észreveszi, akkor is úgy fog csinálni, mintha nem venné észre, nem lesz semmi ciki. Szerintem egy orvosnál alapkövetelmény a tapintat.
2010. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!