Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy beszeljek vele errol,...

Hogy beszeljek vele errol, ugy hogy ne sertodjon meg és ne is legyen neki ciki? 14 lassan 15 éves lányomnak napi szinten vannak a bugyijaba kaki / pisi foltok. Én mosok rá, akarva akaratlanul észreveszem.

Figyelt kérdés
Hogyan tudnam motivalni, hogy jobban oda figyeljen, igenyes legyen.
2021. febr. 13. 09:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Ra kell piritani... Az en lanyomnak a koldoke volt koszos, es kozoltem vele, hogy kva gáz!! Vegyel neki nedves wc papirt, azzal szepen tisztan tudja tartani magat.
2021. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem feltétlenül igenytelenseg ez.. Nekem is volt ilyen gondom, pedig nem szoros a fenekem lyuka 😂🤦🏽‍♀️ elkezdtem nedves torlot hasznalni, es ez segitett! Ennyi. Vannak mar ilyen wc papirok. Ha szuk a fenek lyuk sajnos ez ezzel jar... nehezebben lehet tisztitani... Vagy egyszeruen megmossa wc-zes utan 🤷🏽‍♀️
2021. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonymousreview60 ***** válasza:
Bidé?
2021. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!