Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a menstruáció első...

Normális a menstruáció első napján a hőemelkedés?

Figyelt kérdés

Nagyjából minden hónap első piros napján a vérzéssel együtt megérkezik a hőemelkedés is, amitől gyenge vagyok, hideg rázásom van és fejfájásom. Az interneten semmit nem találtam ezzel kapcsolatban ami hiteles információ lett volna.

Vannak akik tapasztalak már ilyet? Állhat a háttérben bármi?



2021. febr. 14. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:
89%
Nálam is jelentkezik, ezen kívül hányás és hasmenés is migrénnel. Mindenféle kivizsgáláson voltam több dokinál, esetemben semmit nem találtak. Egy barátnőm húga ugyanezen tüneteket tapasztalja csak súlyosabb formában, nála sem találtak okot, évi egy-két alkalommal kórházba is kerül, mert a hányáscsillapító és hasfogó nem marad benne, így kiszárad. Szerintem a hőemelkedés miatt nincs okod aggódni, de nem egy nagyon gyakori tünet. Mindenesetre beszélj erről az orvosoddal, mert ha nem érzel esetleg valamit normálisnak, akkor arról mindenképpen beszélni kell.
2021. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!