Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A job oldali petefeszkemnel...

A job oldali petefeszkemnel nyomast erzek, es erosen szurodik? Miert lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap delutan ota erzem ezt, nagyon idegesito.
2021. febr. 15. 08:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Persze, nagyon is sokat! Az hogy rendszeresen van neked is, azt hogy erted. A cikkusod soran, a pete eresen kivul maskor is is van?


Mert en nem csak azokon a napokon erzem ezt a szurkalast, viszont folyasom az nincs, csak peteereskor.

2021. febr. 24. 15:45
 12/13 anonim ***** válasza:

Körülbelül az ovulációm előtt lehet, nem is minden hónapban, de kB minden másodikban, viszont ezt sajna nem tudom pontosan, csak a telefonos applikációmban követgetem, amit ír (menstruációm kívül csak az együttlétet jelölöm, tehát amit ír, mint ovuláció az hozzávetőleges).


Ez egy jó összetett mondat lett 😅


De mivel minden szervezet más, ezért lehet, hogy a tiéd valamivel másképp reagál. Nekem nem csak a jobb, hanem a bal is szokott fájni, de természetesen nem egyszerre 😊

2021. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

En is kovetem a telefon appot, de az nem mindig jol mutatja, mert volt olyan, hogy peteeresi idoszakomat hamarabb ereztem es a folyas is arra utalt, mig az app kesobbi idopontot mutatott. Mivel hamarabb olt az ovum is, igy tudtam, hogy harabb is lesz par nappal mensim, mint ahigy az app irta. Es jol is ereztem. Szoval az applikacio az ilyen sacc per kb.


Nekem is mind a ketto szurkal, sot a mehem is es a derekam is, de ezt le is irtam.

2021. febr. 25. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!