Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Spirál felhelyezés után...

Spirál felhelyezés után mennyire normális, hogy nem vagyok jól, nem tudok dolgozni?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt, február 16-án helyeztek fel Jaydess spirált. A felhelyezés nagyon kellemetlen volt, utána a medencémnél éreztem fájdalmat órákig, elkezdtem szédülni. bevettem fájdalomcsillapítót. Viszont azóta szédülök, a gyógyszertárban azt mondták alacsony vérnyomás miatt (alapból alacsony és a gyógyszer lenyomta) ma bementem dolgozni, de hazakellett jönnöm. Gyengének érzem magam, szédülök, a fájdalom már enyhébb. Beszéltem az orvosommal, ő azt mondta a felhelyezés után már mehetek is dolgozni, ha lázam van akkor van nagy baj. Lázas viszont nem vagyok, csak nagyon szédülök. Nektek mi a tapasztalatotok, normális, hogy így reagált a szervezetem?

Abba kellett hagynom a fogamzásgátlót, és ezt a módszert választottam a védekezésre. 25/L



2021. febr. 18. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én nem szédültem, de napokig görcsöltem meg 1 hónapig pecsételő vérzésem volt
2021. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
A spirálról én sok rosszat hallottam, megvan az egészségügyi kockázata. Én a pesszáriumot javaslom spermiciddel használva, ha ez végül nem válik be. Illetve visszamennék az orvoshoz, ha rosszul vagy akkor valami nem oké, jobb minél előbb kivenni. Legalábbis én már úgy könyvelném el a dolgot, hogy nem nekem való a spirál ha ilyen tüneteim lennének.
2021. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az
2021. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, de nem kenek magamba ilyen undorító dolgokat, mint spermicid, nem kívánom szétmarni a testem
2021. febr. 18. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
spirál felhelyezes elég nagy sokk a szervezetnek, gondold el mesterségesen kinyitják a méhszájadat, nekem kellett vagy 1 hét mire nem fájt már nagyon, meg nem szédültem
2021. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!