Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, ha nem bírok ki egy...

Az baj, ha nem bírok ki egy éjszakát sem pisilés nélkül?

Figyelt kérdés
Minden éjszaka kb 3 órakor ki kell mennem pisilni, pedig lefekvés előtt közvetlenül kb 10-kor elmegyek wc-re. Már nagyon zavar, hogy emiatt nem tudok végig aludni egy éjszakát sem. Ez jelenthet valami problémát? Nappal is minimum 1,5-2 óránként járok mosdóba amúgy, de ezt betudom annak, hogy 2 liter vizet megiszok napközben. 23 éves lány vagyok egyébként és már évek óta fenn áll a probléma.

2021. febr. 22. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerintem ez nem probléma, képzeld én éjjelente akár 3x is fel szoktam kelni enni és pisilni. Én már megszoktam.
2021. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Vegyél fel pelenkát.👌
2021. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen probléma...? Ez normális dolog! Én is kimegyek éjjel egyszer toalettre! De, előfordul, hogy kétszer is, mert, éjjel is iszom néha!

Attól, hogy pont lefekvés előtt nem iszol folyadékot, a veséid még dolgoznak, és kiválasztják a benned lévő folyadékot! Akkor nem pisilnél éjjel, ha már órákkal lefekvés előtt nem innál egy kortyot sem! De, akkor meg elég durván dehidratálódna a szervezeted reggelig, ami elég káros lenne!

Amúgy 2 liter az lónak a nemiszerve...

2021. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ez normális. Csak a szüleim is mindig piszkálnak érte otthon, hogy állandóan mászkálok éjszaka és ez szerintük nem normális dolog :D
2021. febr. 22. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De normális! Meg amúgy én szeretek éjjel kimenni pisilni, mert olyankor mindig ránézek az órára, és mély nyugalommal gondolok arra, hogy még több órát aludhatok az óra csörgésig!🙂
2021. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 erogeen ***** válasza:
Ha sokat iszol, akkor annak ez a következménye. Nem kell hozzá este inni, az egész napos bőséges hidratálástól is kb 3 körül nagyon kell. Ezt én magamon is tapasztaltam. Itt az ivás mennyiség a kulcs. F
2021. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!