Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan aki HORMONMENTES...

Van olyan aki HORMONMENTES spirált használ? Leír ná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Márka is érdekel. Illetve hallottam rézgyöngyről is.

2021. febr. 24. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt használok pregna típusút. 12 napja raktak fel sokat nem tudok hozzáfűzni. A vérzés 2 nap alatt elmúlt. Most néha néha görcsöl holnap nézi a doki hogy rendesen fent van e
2021. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Melbea gold, 1,5 éve fent van, tökéletes
2021. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok.Én még barátkozom a gondolatával,mert ijesztgettek a perforációval...de közben meg sokan dicsérik
2021. febr. 24. 18:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mai spiraloknal keves esely van ra. En nem akarok gyereket, szoval a meddo leszek nem izgat. 2. Voltam
2021. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értelek. :) Én nem tudom lesz e még nekünk, van 2 kisfiam. Mindig is 2-t akartunk. De ha most így véglegesen kimondanánk, hogy vége, nincs tobvább..az nem is tudom, olyan "végleges". Nincs vissza út..ha értitek. A lehetőséget ott hagyjuk.


Viszont...hormonos dolgokat nem szedhetek...a gumi..nos latexallergia...viszont a nem latexestől meg gyulladasom van..tehát nekünk lecsökkennek a védekezési esélyeink.

2021. febr. 24. 19:23
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

Engem nagyon határozottan lebeszélt mindenféle spirálról a perforáció miatt pont. Azt mondta, hogy ő senkinek nem hajlandó feltenni és én is nagyon sok félelmetes dolgot láttam elvándorolt spirálokról. Az, hogy meddő lesz az ember még a kisebb dolog, de ha a hasüregben nem csak a méhet szúrja át hanem a beleidet az életveszélyes.


Sajnálom, hogy se hormonos se a gumi nem járható út, viszont én nem játszanék a spirállal semmiképpen.

2021. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Láttatok már mai spirált? Kis műanyag szutyok, nem tud szúrni, elmozdulni tud maximum.
2021. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hm.. érdekesek a hsz.ok. Koszonom nektek! Dokimmal még nem egyeztettem, majd rákszűréskor.
2021. febr. 25. 20:39
 9/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Megkérdezhetem miért nem használhatsz hormonos készítményeket?

Nekem sem lehet, tüdöembóliám volt.

Ráadásul a hematológus megvígasztalt, hogy hormonmentes spirált sem használhatok, csak mechanikus védekezé játszhat.

Ezzel szemben olvastam elég sokat, hogy ilyen esetek után is használható a hormonmentes spirál.

Jó lenne valami konkrét választ kapni olyantól aki esetleg hasonlókon esett át.

2021. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem is volt tüdőembóliám szülés után, és nekem kifejezetten a hormonmentes spirált ajánlotta a doki (rézgyöngy). Holnap helyezi fel. Fogamzásgátló kizárt, hormonos spirálnál is előfordulhat trombózis.
2021. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!