Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet gyenge vérzésem ?

Mitől lehet gyenge vérzésem ?

Figyelt kérdés
Négy napja “jött meg “ elsőnek csak barna pecsételés volt , második nap sötét - barnás de csak amikor pisiltem. Harmadik nap picit pirosabb de ez is ha pisiltam. Ma már épp hogy valami ... Napi egy betétet használtam de az is száraz maradt szinte. Nem mintha bánnám az egészet :D felőlem innentől lehetne ugyan ilyen mindig :D viszont aggaszt, hogy ez mennyire normális... Mindig 5-6 napig van meg amióta elsőnek megjött (14 éve) és megakarok halni fájdalomtól , na meg tampon+betét első három napom.
2021. febr. 24. 23:57
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Hasznàlsz fogamzàsgàtlò tablettàt?
2021. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Nem használok , sosem használtam.
2021. febr. 25. 13:53
 3/3 Angel3000 ***** válasza:
Sajnos akkor nem normàlis, nôgyògyàszhoz kellene fordulnod, egy privàthoz aki kellôen tudna foglalkozni veled és kideritené a okot!
2021. febr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!