Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már a menstruacio lenne?

Ez már a menstruacio lenne?

Figyelt kérdés

30 kg-os fogyas után kimaradt a havim.. sajnos túl keveset ettem stb. Kb 2 évig nem volt meg.

Aztán elkezdtem rendesen enni, kevesebbet tornaztam.

Majd Elmentem nogyogyaszhoz ahol azt mondta az orvos hogy várjunk még egy kicsit és ha nem rendeződik akkor teszünk valamit. (Minden labor eredményem megfelelő volt, nem talált semmit gondot).

Rá 2 hónapra szerencsére megjött.


Most február 8. -án kellett volna a következőnek. Nem volt neg akkor.

Február 24. óta azonban van folyasom néha, rozsaszines. Leginkább csak a wc papíron latszodik. Nem mindig van a betéten.

Szerintetek most ez a hónapban ez jelenti hogy megjött es a következő hónapban fog mondjuk rendesen?

Vagy lehet pár nap múlva lesz rendes vérzés ?

Köszönöm



L/22



2021. febr. 26. 06:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy "rendesen"? Elegendő kalóriát? Mennyi kalóriát?
2021. febr. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb 1700-2000 egy nap
2021. febr. 26. 07:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Es 53 kg vagyok, 161 cm
2021. febr. 26. 07:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt mi nem tudhatjuk.

Más esete sem fog tudni segíteni vagy megnyugtatni, mert a te tested teljesen más mint nekik.

Szerintem mindenképp érdemes újból elmenj orvoshoz.

2021. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem menj el okihoz mert pár szakképesités nélküli ember valószinüleg nem fog tudni segíteni/pontos információt adni
2021. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!