Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan célszerű alkalmazni a...

Hogyan célszerű alkalmazni a candida diétát ?

Figyelt kérdés
Ki hogyan, mivel és mennyi ideig alkalmazta a candida diétát? Mennyi idő után sikerült normalizálni a bélflórát? Gyógyulás után volt visszaesés candidiazisba?

#Candida diéta #Candidiazis
2021. márc. 5. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyél valódi (nem ecetes) savanyúságokat és probiotikumokat!
2021. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos ételeket,mint a finomított liszt és cukor érdemes egy életre kizárni,ha biztosra akarsz menni.De a leglényegesebb a probiotikum kúra,amit az első válaszoló is írt,illetve a grapefruit csepp,vízben feloldva naponta 2-3-szor.
2021. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom, ezeket alkalmazom! :(

Gluten, cukor (10honapja) es most mar laktozmentesen is vagyok . Husokat is visszavettem

2021. márc. 25. 13:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Húsokat ne vedd vissza! :D
2021. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4/4:


Visszavettem, mert túlzásba estem velük! :( Napiszinten fogyasztottam.

Ráadásul nem jó az emésztésem, így ha csak rothad a beleimben a hús, az nem segíti elő a javulásomat.:/

2021. márc. 29. 10:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeségeket vizionálsz. A környezetkárosítása és a rossz fenntarthatósága ellenére sajnos a jó minőségű hús a legjobban emészthető étel, hiszen az ember az emésztőrendszere kialakulásának hosszú ideje alatt abból evett talán a legtöbbet.

Mi az, hogy rohad amúgy? A beleidben minden rohad valamilyen szinten, hiszen a baktériumok végzik el az emésztés utolsó lépését. Abban igazad van, hogy ha olyan szénhidrátokat, pl. oligoszacharidokat eszel, amikre nincs emésztő enzimed, azok a beleidben túlzott "erjedést" okozhatnak és ennek erős puffadás meg fingadozás a következménye. A hús viszont pont nem ilyen dolog. Max, nagyon max, ha valamivel túlságosan legyengíted a gyomorsavad, akkor a fehérjék is nehezen emésztődnek, de extrém ritka.

2021. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tesco húspultban nem olyan jóminőségű a hús sajnos...

Évek óta küzdök szájgombával, de eddig nem tudtam, hogy mi is ez pontosan.

Valószínűleg a bélflórám borult fel, ezért kb egy hónapja nem eszem húst, mert az nehezen emészthető nem úgy, mint a párolt zöldségek például. Füstölt házi árut elkezdtem újra enni, az mondjuk eléggé minőségi... 2 napja olyan bélgörcsöm van, hogy ma nem mentem dolgozni. Egyszerűbb lenne már nem is enni semmit... (Haha)

2021. márc. 29. 15:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Még egyszer: a hús könnyebben emészthető, mint a zöldség. Ez az emberek 99.999%-ánál így van. A füstölt hús, az egy egészen más téma, logikusan a füst brutál gyomorsavat és gyomor problémákat tud okozni.
2021. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!