Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a hasam?

Mitől fájhat a hasam?

Figyelt kérdés

Nem tudom mitől lehet, eleinte azt hittem annyira kell pisilnem, de azért, ha fél órán át nem voltam attól nem kellene így fájnia. De ha pisilek sem fáj. Nem hiszem, hogy felfázás lenne.

A menstruációmnak 1 hete lett végé, 2 nap múlva lesz ovum, szobaton voltam együtt barátommal, de gumival védekeztük. Onnan sem kaphattam el semmit, tudtommal.

Egyszer volt, hogy sz€x után egyből másnap nagyon fájt a hasam és pisilni is fájt. Akkor ecolin fertőzésem volt, de fogalmam sincs az is hogyan jutott oda. Akkor kaptam antibiotikumot és rendbe jöttem. Ennek már lassan fél éve. Most előjött egy hasonló.

Mire gyanakodjak? Mit tegyek?

Előre köszönöm a válaszokat!

16l


2021. márc. 6. 07:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos érdemben nem tudok ahhoz hozzászólni, hogy most miért fájhat a hasad, de a korábbi fertőzésed azért lehetett szex után, mert rövid a nők húgycsöve és hamarabb feljut a baktérium.

Esetleg nem lehet, hogy az ovuláció miatt fáj a hasad?

2021. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!