Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magán nőgyógyász hoz vagy...

Magán nőgyógyász hoz vagy állami vigyem a lányomat ?

Figyelt kérdés
Nincs semmi baja csak meg akarom nevetni hogy szűz e.

2021. márc. 7. 15:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Magán.


A fenti okkal én nem vinném el, hanem megkérdezném. De nem ez volt a kérdés. Egyébként nem mindig lehet egyértelműen eldönteni. Muszlim országokban van szüzességi vizsgálat. Roppant megalázó, emberi méltóságot sértő dolog. De te tudod.

2021. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Az azért ugye megvan, hogy az, hogy esetleg nem ép már a szűzhártyája, egyáltalán nem jelenti azt, hogy volt már férfival?

Remélem, az apja vagy, nem az anyja, bár akkor is kemény lenne a kérdés :D

2021. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kényszeríthet erre egyáltalán egy szülő egy fiatalt? Ez ANNYIRA sötét középkori, amilyen még a "sötét középkor" sem lehetett soha:(
2021. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigylem a leányzót.
2021. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszercmár kiírtad, ilyen vizsgwlatot egyetlen orv9s sem fog vállalni. Hiába van sok pénzed!!
2021. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az anyja vagyok és történt valami azért akarom tudni. Nem mondja meg őszintén .
2021. márc. 7. 16:04
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanaz a troll aki délelőtt kiirta a k3rdést h 30 évesen ezzel akarja reklámozni magát h a bizonyítványt kiteszi nyilvwlánosba...😂😂
2021. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

vajon miert nem oszinte veled .....?


nem fogja egy orvos sem megvizsgalni igy

2021. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem vagytok olyan viszonyban, hogy a lányod erre a kérdésre őszintén válaszoljon? Inkább ezen gondolkodj el.

A dokiról csak annyit, hogy egyrészt a szűzhártya hiánya nem jelent semmit (nekem pl nem volt meg, mire közel 20 évesen lefeküdtem valakivel), másrészt ha a lányod nem akarja, hogy elmondja neked a vizsgálat eredményét, akkor őt is köti az orvosi titoktartás.

2021. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy egy felnőtt nőnek kellene megpróbálni elmagyarázni, hogy ezzel nem lennél előrébb, mert ezt nem lehet egzaktul vizsgálni. Elsüllyednék a szégyentől, ha ilyesmi megfordult volna a fejemben a gyerekemmel szemben.
2021. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!