Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Házi gyógymód érzékenységre?

Házi gyógymód érzékenységre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég óta küzdök azzal, hogy fájdalmas a szex, ami eléggé megnehezítette a párom és az én szexuális életünket. Mindegy mit csinálunk, két ujj után már égve fájok. Ez régebben nem volt így, viszont így COVID alatt viccnek érezném ezért nőgyógyászhoz időpontot kérni. Nem zárom ki, hogy hüvely gomba vagy bakteriális fertőzésem lenne, de nem viszket semmim, nem csíp a vizelés, de a folyásom kicsit sűrűbb, és inkább krém színű.

Szóval a kérdés lényegében az, hogy milyen nem receptköteles hüvelyflóra helyreállító/segítő készítményt ajánlanátok?



#hüvelyflóra #nem receptkoteles
2021. márc. 9. 00:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel védekeztek? Lehet hogy például latex érzékeny vagy, ha pedig fogamzásgátlót használsz akkor az borította fel a hüvelyflórád.

Lehet kapni a dm-be gyorsteszt fertőzésre, érdemes lenne venned egy olyat. Ha pedig kimutatta a teszt hogy milyen fertőzésed van akkor a gyógyszertárba segítséget kérni.

K

Hüvelyflóra visszaállító kúp ami nekem bevált az a gynophilus.

Hanyagoljátok most a szexuális életet, nehogy roncsatok a helyzeten.

Ha nem fog múlni akkor mindenképp nőgyógyászhoz kell menni.

2021. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót szedek kb 4 éve, eleinte a bőröm miatt kezdtem el, egyszer tartottam egy éves szünetet, de nagyon pattanásos lettem ezért újra el kellett kezdenem szedni :/ nem is tudtam hogy van ilyen gyorsteszt, köszönöm szepen!
2021. márc. 9. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!