Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igazi tapasztalatok alapján...

Igazi tapasztalatok alapján aki használt menstruációs kehelyt annak használt?

Figyelt kérdés
Például hogy nem esik e ki, vagy nehéz a kivétele, melyik fajta/típus a jobb

2021. márc. 9. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Mert szerinted a facebook kommentek nem igaziak? Ja és itt gyakorin is volt már ezer kérdés erről. Honnan veszed akkor hogy mi igazat mondunk?

Figyelj, itt az igazság: Van akinek nagyon bejön, van akinek macera. Te bármelyik lehetsz. Az is, aki nem szereti feltuszkolni, vagy épp kivenni, vagy nem elég síkos, vagy nem jó méretet választott, vagy rosszul teszi fel stb.

Meg az is lehetsz, aki 3 próbálkozás után úgy tekintesz rá, mint a Szent Grálra.

2021. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van, de nem sokáig használtam (terhes lettem közben). Azalatt az idő alatt bevált, olyan értelemben, hogy sokkal kényelmesebb nekem, mint a betét vagy a tampon. Cserébe nekem nehézkesebb használni, vagy legalábbis még nem gyakoroltam eleget. Én csak akkor használtam, ha itthon voltam vagy legalábbis nem mentem messzire (a boltig oké, több órás programra nem mentem volna szívesen). Általában zuhanyzás közben raktam ki-be, ami a szokásosnál gyakoribb zuhanyzást jelentett, de ez jól is esett. Fogalmam sincs, hogy ez hogyan lehetséges, de a csökkentek a kehely használatával a görcseim.


Ha nem esem teherbe, akkor vettem volna másik típust is, aminek keményebb az anyaga, mert nekem elég küzdelmes volt elérni, hogy kinyíljon. Ha majd megint menstruálok, akkor valószínűleg veszek is, de persze lehet, hogy eleve más méretre lesz szükségem.

2021. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
benne vagyok a csoportban, bár én nem kelyhet használok. olyan sztorit még nem olvastam hogy kiesett volna, csak olyat hogy a felhelyezéssel vagy az eltávolítással lehetnek problémák. csak akkor tudod meg hogy neked működik-e ha kirpóbálod kérdező
2021. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem esik ki például pisilés közben vagy akkor kötelező a cseréje? 😂
2021. márc. 9. 18:07
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
a tampon is potyogni szokott belőled?
2021. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, viszont ez teljesen más mint a tampon az vattából van és jobban is tapad. Most rendeltem egyet. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz.
2021. márc. 9. 18:10
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Amiota hasznalom nem gorcsolok az elso nap, mar csak ezert megerte valtani. Nem esik ki, hisz az oldalan vannak lyukak, amik vakumot csinalnak bent es a helyen marad AKAR 12 oran at. En a dm-ben vettem es nem bantam meg, teljesen meg vagyok elegedve :)
2021. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nagyobb is mint a tampon. utánanéztél amúgy? a vákuum (is) tartja fent. és a tampon semennyire se tapad mikor tele van, mégse potyog ki
2021. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem bevált, de érdemes többféle méretet tartani belőle, mert a méhnyak helyzete változik, ezért nem mindig ugyanaz kényelmes.


Kiesni nem tud, mivel vákuummal rögzül. Ahhoz, hogy ki tudd venni ezt először meg kell szüntetni. Mielőtt kipróbálnád, mindenképpen nézz utána alaposabban. YouTube-on sok videót találsz róla. Kétségtelen, hogy ahhoz, hogy beváljon muszáj utána nézni és gyakorolni.

2021. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, kicibálni is alig lehet (nekem legalábbis) egyáltalán nem tud kiesni.
2021. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!