Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyik mell láthatóan nagyobb,...

Egyik mell láthatóan nagyobb, van ok aggodalomra?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja kezdtem el rendszeresen önvizsgálatot végezni és figyelni a melleimet. Már az elején észre vettem hogy az egyik láthatóan nagyobb maga a mell és a mellbimbó is és egyre jobban aggódok. Nem tudom hogy eddig is ilyen volt e mert csak mostanába kezdtem figyelni. Tudom hogy normális ha nem teljesen egyforma a két mell de nem vagyok benne biztos hogy az is ha az egyik kb fél mérettel nagyobb. Főleg úgy hogy fogytam is igy alapjáraton kisebbek lettek. Szerintetek?

17/L



2021. márc. 9. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Nincs probléma.


Mindenkinek nagyobb az egyik (általában a bal) melle. Mindenkinek. Nyugi.

2021. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megijedni hiszen az enyém sem egyforma méretű, ráadásul sem a formája sem a tartása nem egyforma.

De én így is szeretem a mellemet.

Akinek meg nem tetszik ne nézze!

Én máig napig ezt mondom.

Szóval nyugi! 😊

Fogadd el önmagad, fogadd el adottságaid! 😊


19L

2021. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy neked fúrcsa, de a fiúk, / férfiak/ hidd el, hogy imádni fogják, és nem fogják méregetni, hogy húha ezek nem egyformák.

Örülnek, hogy foglalkozhatnak velük, úgyhogy cseppet se aggódj.

2021. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

Hogyne mert a legtöbb pasi csak a mellel van elfoglalva jobban mint magával a Nő személyével.

Ha a pasinak unszimpatikus a mell akkor nem kell a csaj.

Ezt tudom magamról mivel nekem sem a legszebb és emiatt hagyott el nem egy pasi de leszrom!

Nem tetszik nekik a mellem?

Keressenek maguknak olyan kvát aki nem bánja ha 0-24 azt birizgálják.

Majd lesz aki elfogad engem ahogy önmagam elfogadtam a mellemmel.


21L

2021. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van 4 es.

Engem ledöbbentett amit írtál.

Nem is gondoltam volna, hogy vannak olyan pasik, akik képesek azért elhagyni egy nőt, mert nem tetszik nekik a melle.


Én írtam a 3 as hozzászólást is, de engem ez, teljesen komolyan mondom, hogy nagyon meglepett.

Én egy 54 éves ffi vagyok, de eddig még mindegyik párom melle tetszett és izgatott, az egyik azért, a másik meg másért.


Én el nem hagynák ilyesmiért egy nőt sem, az biztos.


Fel a fejjel, akik ezért hagytak el, azokat ne is sajnáld, mert azok olyanok is.

Bőven találsz majd olyat, akinek a tied lesz a legszebb.

2021. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Miért lenne ez most baj?

Ha nekem lenne egy barátnőm, akinek nem egyformák a mellei, én úgyis elfogadom ahogy van, nem kifejezetten a melléért lennék vele.


17F

2021. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!