Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is kínlódik hüvelyproblémá...

Más is kínlódik hüvelyproblémákkal?

Figyelt kérdés

Igazából úgy érzem kezdek összeomlani. Mentálisan megterhel ha betegség tüneteit látom magamon. Már nem tanácsot szeretnék, nem is okoskodást, egyszerűen csak azt mondjátok meg nektek is van-e rendszeresen valami gáz odalent?

Nagyjából 10 éve kínlódok, eleinte gombás, majd újabban bakteriális fertőzéssel. Kivizsgáltattam magam, vettek vért, kenetet, amit akarsz minden volt. Volt hogy félre diagnosztizáltak, volt orvos akit nem érdekelt (legalább 8-10 orvosnál jártam már), aztán találtam egy lelkiismeretest, aki segített megszüntetni a problémáim de most úgy érzem egy év után újra előjöttek.

A sírás kerülget, görcsben áll a gyomrom, rohadtul semmi kedvem újra orvoshoz menni mert már a gondolatától is rosszul vagyok, gondolom ez 10 év után normális. Abból a pénzből amit orvosra költöttem már egy jobb autót vehettem volna. Gyereket szeretnénk, de most jutottam el arra a pontra, hogy leteszek erről, sőt a szexről is mert ezt már nem bírom. Nem a tanács kell, nem is az okosság, a párom is kezelve lett számtalanszor, nem csal meg nem csalom meg.

Egyszerűen csak szeretném tudni, hogy nem vagyok egyedül, mert valahogy az én környezetemben az emberek vagy életükben egyszer találkoztak valamivel vagy még soha és ez elég elkeserítő. Mármint örülök, hogy nem kínlódnak de én megkínlódom helyettük is. Nem akarok egész életemben gyógyszereken élni, én is csak normális szeretnék lenni. Utálom, hogy vaginával vert meg az Isten.



2021. márc. 10. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia én ugyanígy voltam. Az exem mellett állandóan kijött valami. Amúgy van olyan hogy 2 ember baktériumflórája nem fér össze.

Viszont mióta a vőlegényemmel vagyok nagyon ritkán jön elő.

Amúgy az agresszív gyógyszerek nem jók , a helyedben egy ideig max csak tejsavas kúpot használnék de amúgy ennyi.

El fog múlni, nekem is elmúlt. Kicsit el kell tőle vonatkoztatni, nem központi kérdéssè tenni és rendeződni fog.

Tudom azt írtad nem kell tanács, de 1hónap magas fehérje alacsony(nagyon alacsony) szénhidrát csodákra képes.

2021. márc. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos volt egy kapcsolatom amiben a másik fél nem bizonyult megbízhatónak... akkor kezdődött. A vőlegényem nagyon megértő de sajnos ő issza meg a levét. A legszörnyűbb, hogy tényleg kipróbáltam már mindent. A vényes gyógyszerektől a homeopátiásig mindent az évek alatt és végre jó lett... már kezdtem fellélegezni erre megint ez van. Azt mondják soha ne kezdj öngyógyításba de 10 év után már lesz*rom... mániákusan, ahogy kijön próbálom eltüntetni. Képtelen vagyok egy hónapot várni míg fogad az orvos.
2021. márc. 10. 09:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Inzulinrezisztenciát néztek nálad? Nem ettél esetleg több cukrot, szénhidrátot? Még nekem az vált be hogy minden nagy wc után lemosakszom szappannal, mert sajnos a törlőkendő sem elég hatékony.
2021. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szeretem a cukrot és szénhidrátot, nem vagyok inzulin rezisztens. Ez akár lehetne egy előzmény de az utóbbi évben teljesen tünetmentes voltam és nem változtattam az étkezési szokásaimon. A mosakodást megpróbálom mert én is törlőkendőzök, valamint úgyis esedékes lenne a diéta, abba is igyekszem belevágni.
2021. márc. 10. 10:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlót szedsz?

Én akkor kínlódtam havi-2 havi szinten fertőzéssel, amikor szedtem:(

2021. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem a cukor, szénhidrát lesz a baj, meg a törlőkendő.

Még ha nem vagy IR-es, nekem mondta a nőgyógyász hogy minden nőt hajlamosít fertőzésekre a sok szénhidrát, főleg a finomított.

Próbáld ki a diétát a minden nagywc utáni tusolással együtt, ehhez a dm saját márkás Jessa Sensitive kék aloe verás intim mosakodóját ajánlom! Párszáz ft, minden mentes és szuper, én csak azt használom! Egy tubus elég kb fél-1 évig is.

Hidd el jobban leszel!

2021. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót évek óta, attól tényleg rosszabb volt. Köszönöm mindenkinek! MEgpróbálom betartani a diétát és még jobban odafigyelni.
2021. márc. 10. 11:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül.

Üdv, egy nő 15 éve fennálló gyulladással.

Fogalmam sincs, milyen a jó szex, mert még nem volt benne részem ami nem fájt volna, és nem tudom milyen lehet az élet állandó folyás nélkül.

2021. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem vitagyn c használt egyedül. De minden szőrtelenítés után kiújul, elég kellemetlen, pedig új borotvát használok mindig, akkor is...
2021. márc. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!