Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász az igazat mond mindig?

Nőgyógyász az igazat mond mindig?

Figyelt kérdés
Csak mert amit mondott azzal az itteniek nem értettek egyet.
2021. márc. 13. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

A nögyógyászt azt mondja és CSAK AZT mondhatja, amit a vizsgálatkor tapasztalt.

Az "itteniek" a GYK közönsége lenne? Ök CSAK AKKOR kompetensek, ha mindenki, aki mást mond, nögyógyászi szakképesítéssel rendelkezik és rendesen megvizsgált!

2021. márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonymousreview60 ***** válasza:
63%

#1: +1

A nőgyógyásznak az orvosi esküje miatt tilos ártani, és tilos emiatt hazudni is. A "Tacet" már régen etikátlan. Ha a nőgyógyász ítéletében nem bízol, akkor keress fel másikat is!

2021. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem, neha viccből azt mondja talált egy-egy cisztát.


Micsoda ostoba kérdés...

2021. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Arról van szó hogy 48 éves vagyok és szeptemberbe jött meg utoljára,párommal nem szeretnék gyereket és beleélvezésel szeretnék együtt lenni,erre ő elküldött vérvizsgálatra hogy majd abból kiderül hogy változó korban vagyok-e vagy nem.

De ha abba is vagyok,ettől függetlenül még lehet gyerekem,mert olvastam már itt hogy 48-50 éveseknek is becsuszott már.

Én biztosra szeretnék menni,nem szeretném ha becsúszna.

2021. márc. 13. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Mar megint te?

Tetess fel spirált

2021. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
A menopauza nem elvágólag jön, hanem akár bizony fél évvel stb. később is bekövetkezhet egy ovuláció. Tehát van egy minimális kockázata a dolognak egy darabig.
2021. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Az orvos nem hazudik, de a hormon szinted csak akkor érvényes, amikor csinálják, és a változó kor évekig tart. Az, hogy szeptember óta nem menstruáltál nem jelenti, hogy holnap nem lehet peteérésed.

Lehet beléd élvezni gyógyszerrel, bár ebben a korban már nem írnak föl, illetve spirál, pesszárium és spermaölő mellett, bőven nem vagy abban a korban, hogy ne lehetnél terhes.

2021. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van injekció, (azt tudom, hogy régebben volt.) 3 hónap a hatóideje. Én ennyi idős koromban mint te azt adattam be magamnak.
2021. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

13:00


"Van injekció"


Ez jó ötlet,utána nézek..

2021. márc. 13. 13:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!