Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség 21. Hetében járok,...

Terhesség 21. Hetében járok, és aggasztó tüneteim vannak. Mi baj lehet?

Figyelt kérdés

A pulzusom akár 125-re is felmegy nyugalomban, ilyenkor légszomj, szívdobogás érzés, és a karjaim gyengesége társul hozzá tünetként.


Ki fogom magam vizsgáltatni, de szerintetek nagy gond lehet?



2021. márc. 15. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Pánik
2021. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt. Vérnyomás/pulzuscsökkentő gyógyszert kellett rá szednem. Tudsz sokat pihenni?
2021. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

5 éves kislányom van, és főzni meg stb. Kell. De amúgy ha a kicsi engedi, akkor egy kicsit tudok pihenni.

Bár a pulzusom alig reagál a pihenésre.


Nem árt a magzatnak az a gyógyszer? Szülés után elhagyhattad a gyogyszereket?


Köszi szépen!

2021. márc. 15. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Minél hamarabb keress fel egy orvost, ez ne játék!
2021. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

2-es vagyok.

Kétféle gyógyszert is írtak, de csak az egyiket szedtem (a másik mellett nem szoptathattam volna) és minden nap kétszer vérnyomás/pulzus mérés.

Tényleg nagyon kell vigyázni.

Kb. háromnegyed év után hagytam el, fokozatosan csökkentve (a háziorvosom azt mondta, hogy életem végéig nyugodtan szedhetem, hát nem tettem, de egyik barátnőm anyukája kardiológus és ő azért többször is megnézett).

2021. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!