Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » STD szűrés megéri? Kórházban...

STD szűrés megéri? Kórházban kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

A barátom nekem az első, viszont neki volt már több kapcsolata és kalandja is előtte, néhány lány közülük fogamzásgátlót használt. HPV-s szemölcsökkel járok most a bőr-és nemibeteg gondozóba, ha ott említem, hogy szeretnék ilyet, megcsinálják azonnal, vagy ez hosszabb idő és új időpontot adnak? Szöget ütött a fejembe ez az egész HPV-s dolog, vettek tőlem vért, de nem hinném, hogy a további betegségek kiszűrésére. Kórházban ez nagyjából mennyibe kerülne? Láttam, hogy magánban 50 ezer kb., de jó lenne, ha itt kedvezőbb árat kéne fizetni, mert jelenleg nincs túl sok feleslegem.

24/L



2021. márc. 17. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha hpv miatt mész és szeretnéd, ott helyben leszűrnek más nemi betegségekre is. Én úgy tudom nem fizetős tb által.

Vérből hiv virust es szifiliszt szűrnek.

2021. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sima bőrgyógyászatra kell menni a szűrésre is, helyben megcsinálják. TB-re , legalábbis nekem ingyenes volt amikor utóljára csináltattam.
2021. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%

Ha fizetve van utánad a TB, akkor az STD-szűrés teljesen ingyenes Magyarországon a bőr- és nemibeteg gondozókban. Elég ha ott a rendelőben mondod, hogy teljes STD-szűrést szeretnél, és leveszik a mintákat azonnal.


Ha nincs TB-d Magyarországon, akkor anyagilag az már húzósabb, és neked kell eldöntened, hogy neked mi éri meg.


(Ja, és ha HPV-d van, akkor évente ajánlott nőgyógyászaton a rákszűrés. De ezt biztos tudod, csak a biztonság kedvéért írtam.)


Jó egészséget. ;)

2021. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magas rizikojú hpv-el 3-6 havonta visszahiv a nogyogyasz, nem csak evente. Evente egyebkent is javasolt a mehnyakrakszures.
2021. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!