Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Szántó Viktória nőgyógyász...

Hedwig88 kérdése:

Dr. Szántó Viktória nőgyógyász Doktornőnek van már Pécsett vagy Pécs környékén valahol magánrendelése? Kerestem a szülészeti klinikán, korábban mindig oda jártam hozzá, de azt mondták a recepción, hogy sajnos nem dolgozik már ott.

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A Da Vinci Magánklinikán lehet hozzá időpontot foglalni, most nézem. :)


[link]

2021. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 _moonlightshadow_ ***** válasza:
Szia, igen, nemrég elkezdett rendelni a Da Vincin. Nagyon sajnálom, hogy eljött a klinikáról, engem is évek óta kezel és egyszer operált is már. De legalább elérhető városon belül valahol- nem szívesen váltottam volna. Meg talán picit kényelmesebb így egy rendelés, engem az mondjuk picit feszélyezett, hogy a klinikán soha, semmit nem volt hajlandó elfogadni. Még a műtétem után sem. Nem vagyok híve a hálapénznek, de van akinek tényleg szívesen adna/adott az ember...neki tényleg hálás vagyok és mindig is leszek. Egész más egyébként egy nő, aki nemcsak empatikus, de érti a dolgát. (nálam olyat észrevett amit előtte kettő másik sajnos nem.) De az új orvosi jogviszony törvényes mizériára nagyon dühös vagyok. A nőgy. klinikáról úgy hallottam, 4-en álltak fel, köztük a professzor is. Tesóm Szegeden él, ott még durvább a helyzet...és sajnos a legjobbak menekülnek el. Nem tudom, meddig mehet ez így. Egy világjárvány közepén. Nagyon szomorú az egész.
2021. márc. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, azóta megtaláltam, voltam is nála a héten! Igazad van, tényleg nagyon szomorú ez ami van... :(
2021. márc. 26. 17:14
 4/5 anonim válasza:
Hol találtad meg?
2021. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ott találtam meg, a Da Vinci klinikán. Szerdánként biztosan van, én szerdán voltam, de néha hétfőn és csütörtökön is van időpont. Felkerült azóta a weboldalra is.
2021. máj. 11. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!