Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Párommalegyüttlét után enyhe...

Párommalegyüttlét után enyhe hüvelyi vérzést tapasztaltunk először azt hittem meg jött a havim vártam egésznap de nem jött meg a menszeszem. Másnap is vártam de szintén nem jött viszont este arra lettem figyelmes hogy barna folyásom volt!?

Figyelt kérdés
A hasam alján érzek is egy kis kellemetlen fájdogáló érzést. Esetleg valakivel nem történt hasonló vagy valaki nem tudna nekem ezzel kapcsolatban valami infót? Sosem csinálta ezt a menszeszem ezért úgy gondolom valami más áll a háttérben és valami nem okés. Negatív kommentelők kíméljenek nem azért jöttem ide hogy be írjon akárki is en segítségért jöttem ide. Orvoshoz sajnos nem tudok fordulni a korona miatt nem fogadnak csak sürgős esetet?

#Együttlét utáni vérzés, barnázás mitől lehetséges?
2021. márc. 21. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Fertőzés vagy gomba esetén a hüvely nyálkahártyája nagyon törékeny, a párod megsérthette aktus közben akkor is, ha nem volt durva. Lehet az oka gyulladt méhnyak is, ebben az esetben is mechanikai sérülésről van szó, de a gyulladás okát ki kell deríteni. Normál esetben ez nem fordul elő, akkor sem, ha nagyon vadultok. Még esetleg az jöhet szóba, hogy a ciklusod közepén voltatok együtt, és peteérés miatti pecsételő vérzést tapasztalsz.


Volt egyéb tüneted előtte? Krémesebb, darabos, furcsa színű vagy szagú folyás, viszketés, gyulladt, vörös, bedagadt kisajkak? Ez pl. gombára utalhat, és nincs mindig jelen feltétlenül, van, hogy csak menzesz előtt egy héttel jelentkeznek a tünetek. Olyan apró figyelmetlenség is okozhatja, ha mondjuk a párod nem mos kezet, mielőtt hozzád ér.


Használtál esetleg tejsavas irrigáló készletet? Vagy mondjuk pharmatex hüvelytablettát? Ezek is erős maró hatású anyagok, könnyen felborítják a hüvelyflórát, ha egyébként is gyenge az immunrendszered, okozhatnak közvetve vérzést.

2021. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1/1 nem volt semmi erre utaló jel. 5 éve vagyunk együtt a párommal de az 5 év alatt szex közbe nem véreztem eddig még. Ezért is furcsa nekem mert sokaktol azt kaptam meg hogy biztos a menzeszed de érdekes lenne mivel eddig még a menszeszem nem csinált ilyet. Ma reggelre meg jött a menzeszem tegnap este volt a barnázás előtte való nap pedig az együttlét közbeni enyhe vérzés. Parázok hogy mi lehet sokan azt is mondták lehet méhszájseb is a dologba.
2021. márc. 22. 09:07
 3/3 anonim válasza:
lehet egy picivel erösebben hatolt be a párod , nekem is volt már ilyenem , de 2-3 nap max és elmult
2021. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!