Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhen kívüli terhesség?...

Méhen kívüli terhesség? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Szóval az a problémám hogy kb 2-3 hete barna folyásom van darabokkal, azért nem aggódtam mert minden hónapban előfordul és a nőgyógyász azt mondta hogy nincs semmi bajom. Hát eddig nem is volt, meg eddig nem tartott ilyen sokáig, na és elkezdett kb 1 hete szúrkálni jobb oldalon az alhasam, olyan fura érzés, és amikor szellentek akkor erősödik. Olvastam hogy ez lehet méhen kívüli terhesség. Utoljára 1 hónapja szeretkeztünk a párommal. Nyugtassatok meg. Mindenképp elmegyek orvoshoz a napokban, de nem tudok elaludni sem mert azon kattog az agyam hogy szétreped álmomban a petefészkem és akkor annyi. Ja és a menzeszem is késik 2 hete, de arra is azért nem gyanakodtam mert szintén nagyon gyakran megesik, orvosságot is szedtem rá.

18/L



2021. márc. 22. 01:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erre az orvos mondta, hogy méhen kívüli terhesség. Éjszakákat olvastam t izzadva,( rettegtem én is )hogy mi hogyan, végül kiderült, hogy egy később felszívódó ciszta volt az.
2021. márc. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy megúszom :(
2021. márc. 22. 02:07
 3/9 anonim válasza:
100%
Orvos SOS. Nem játék ha tényleg az halálos is lehet volt egy hejzet mikor énis azt hittem de hála istennek nem voltam az de az orvos azonnal teljes kivizsgálásra utalt Bp.re orvos orvos orvos
2021. márc. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk ha orvoshoz ronangálás helyett előbb vennél egy istenverte terhességi tesztet.

Ugyanis ha az negatív, akkor k.vara.en vagy terhes, se méhen belül, se méhen kívül....

2021. márc. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4-esnek nagyon igaza van bár kicsit nyersen fogalmazott de igaza van.Kéne tesztelni első körben ha már 1 hónapja voltatok együtt tuti mutatná a teszt.Nekem is volt régen cisztám #1-es és nagyon fájt.Úgyhogy nem biztos hogy terhes vagy kérdező főleg így teszt nélkül
2021. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
80%
A 4-es valaszadónak üzenem a teszt nem minden esetben mutatja ki a méhen kivüli terhességet !!!! Ez a csoport nem arra van hogy oly nagy szigorral és illemtelen szavakkal válaszolj ha nem tudod magad normalis kulturált módon kifejezni ne is irj semmit bunko vagy már ne is haragudj
2021. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek❤️
2021. márc. 22. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De igen, kimutatja. A mai tesztek marha érzékenyek, simán kimutatják.
2021. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, lehet félreértették, amit írtam. Nekem negatív lett a teszt értelemszerűen, de az orvos annyira megijesztett, hogy utána ugyanúgy féltem. A második kontrollnál derült ki, hogy ciszta. Azt sem szabad ilyenkor-amit én cisnáltam, hogy neten öndiagnosztizálni és rettegni. Igazából másik dokihoz kellett volna mennem.
2021. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!