Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion-D 100 mikor kezd el hatni?

Klion-D 100 mikor kezd el hatni?

Figyelt kérdés
Intim problémámra ezt a készítményt kaptam a nőgyógyásztól Monural porral együtt. Mikortól várható javulás? Még csak 2 napja kezelem magam de eddig semmi javulást nem érzek.

2021. márc. 27. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
4-5 nap után talán kezd javulni, sajnos idő kell neki.
2021. márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Azt ugye tudod, hogy a hüvelynek van természetes védelme a gombák ellen. Ha gombád lett, az valami összetettebb probléma annál, mint hogy egy gombairtóval gyors megszünteted, hiszen újra elő fogja hozni az, ami most előhozta.

Gombairtás helyett jobb lenne a hüvelyflórádat helyretenni.

2021. márc. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyes köszönöm!

Kettes...sajnos én nem értek hozzá, hogy hogyan is kéne kezelnem magam és ezért mertem a nőgyógyászhoz fordulni bízva a szakértelmében, hogy olyan készítményt ad, ami használ. Azt gondoltad, hogy majd házi prakitákkal fogom megoldani? Nem értem. Terhességem alatt szedtem hüvelyflóra helyre állító tablettát. A megmaradt 2 szemet beszedtem már és ha megyek patikába veszek még.

2021. márc. 27. 10:34
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Konkrétan a gomba kiirtására nyilván működőképes az a készítmény, amit írtál, de nem egy túl finomkodó megoldás. Tejsavas vagy laktózos irrigálást javaslok, legalább heti 3x, aztán pedig egy hüvelyi probiotikum/prebiotikum kúrát. Kis szenvedés, de tuti módszer.

Én a környezetemben arra is próbálom tanítani az embereket, bár általában kevesebb sikerrel, hogy ne legyenek orvos függők. Az orvos általában megnéz és felír egy gyógyszert, csókolom. Ha diagnózis kell, vagy műteni, vagy valami komolyabb problémát kezelni, abban nagyon jók, de az ilyen kis hétköznapi dolgaidat nem fogják tudni olyan finoman kezelni, mint ahogy te tudod, ha egy kicsit megtanulod ezeket a dolgokat. Segíts magadon, Isten is megsegít, szokás mondani.

2021. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Azt gondoltad, hogy majd házi prakitákkal fogom megoldani". Igen, szerintem egy gombás fertőzést képes kezelni az ember. Sőt, ha kicsit belegondolsz, szerintem nem kell atomfizikusnak lenni, hogy rájöjj, hogy egy savas, bakteriális flórával bevont nyálkahártyán mitől lehet gomba. 2 dolog kb.

1. Folyamatos felületi nedvesség: rossz anyagú műanyag bugyi, vagy jobb anyagú, de nagyon vékony alsónemű miatt, ami nem szívja a nedvességet.

2. A savas bakteriális közeg felbomlása antibiotikum kúra, rossz táplálkozás, vagy egyéb, erős, kívülről bevitt bakteriális fertőzés miatt.


Alapból amúgy a hüvelynek ki kellene védenie a gombát. A rajta lévő szőr is ezt hivatott támogatni amúgy, csak szeretjük csupaszra borotválni...


Az első esetben nyilván másik alsónemű kell, a második esetben pedig egy kis kimosás, támogatás és a külső fertőzések lehetőségének kizárása segíthet.

2021. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Néztem már aznap tejsavas öblítőt a Rossmannban de úgy gondoltam, hogy ameddig a kúpot használom nem bántom a dolgokat ott bent, mert hátha így csak hatástalanítom. Azért szedtem be azt a megmaradt 2 szem hüvelyflóra helyreállító készítményt. Most a tangáról is lemondtam egy kis időre, mamabugyizok. 🙂 A férjemnek is mondtam, hogy kenje magát Canesten krémmel, nehogy oda vissza adogassuk majd egymásnak. Tegnap elkezdte már. Egyenlőre nincs panasza.
2021. márc. 27. 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:
4-5-ös vagyok: lehet én se keverném a gyógyszert mással, nem tartom rossz gondolatnak a részedről, de utána nyugodtan nyomjad majd, amit írtam, ahelyett, hogy még 3-4 félét kipróbálnak rajtad.
2021. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Segített?
2022. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!