Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számíthatok édesanyámnál,...

Mire számíthatok édesanyámnál, ha tüdőrákja lesz?

Figyelt kérdés
54 éves lesz most, régóta dohányzik, 18 éves kora óta. Újabban azt találta ki, hogy olcsó cigit vesz, ami ilyen kartonba van töltve, hüvelyt vesz , és beleteszi, de a kartonnal együtt, belecsúsztatja, mivel annak van füstszűrője. Ma nagyon köhögött. Próbáltam vle beszélni, nem akarom, hogy meghaljon, de biztat, hogy nem fog, minden OK, nem hajlandó leszokni. Nem tudom, mihez kezdjek nélküle, csak ő van. 26F

2021. ápr. 3. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kellene ezen gondolkodnod, lehet, hogy semmi baja nem lesz, vagy egész más betegségben fog meghalni; remélhetőleg 20-30 év múlva.
2021. ápr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én atszoktattam elektromos cigire, azóta nem köhög meg nem büdös.

Nem volt egyszerű de sikerült.

Az a nagyon durva hangzású rekedt köhögés többé nem jelentkezett.

Anyagilag is sokkal jobban megéri.

2021. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszaitokat.
2021. ápr. 4. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy meggyógyul, vagy belehal.


De tudod hány lácdohányos él 70-80 évig is? Hajjaj.

2021. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én Anyukám is biztatott :( még a diagnózis után is.. aztán most bánom hogy próbáltam még jobban lebeszélni :( épp egy hónapja vitte el Őt ez a rohadt betegség. Ugyanez volt fiatal kora óta cigizett az utolsó pár évben olcsóbbat. 58 éves volt. Nem akarlak remisztgetni , de talan te meg tudnál hatni rá. Hallottam olyat volt aki 10 évvel a leszokás után lett beteg. Remélem a te Anyukád nem lesz beteg és nagyon sokáig veled lesz. Valóban vannak olyanok akik 80 -90evesen is cigiznek.. jó egészséget mindkettőtöknek 33 N
2021. máj. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* bánom hogy nem próbáltam még jobban lebeszélni
2021. máj. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!