Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek, hirtele...

Fogamzásgátlót szedek, hirtelen hízni kezdtem. A gyógyszer miatt?

Figyelt kérdés
Általában minden hónap elején, végén tesztelek mert fogamzásgátlónál sosem lehet tudni. Mindig negatívat. Viszont most jelentősen elkezdtem hízni(65-69 kgra). Fogamzásgátlótól nem lehet már 2 éve szedem és egyébként is elég alacsony a hormon tartalma. Tegnap is csináltam tesztet, negatív volt tehát én a terhességet kizárnám. Vajon mi okozza ezt a hirtelen hízást? Roxanelle-t szedek egyébként.

2021. ápr. 4. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy.
2021. ápr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha negatív a tesztem már vagy ötödjére mégis hogy lennék terhes?
2021. ápr. 4. 08:50
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Mivel 2 éve szeded kötve hiszem, hogy ez az oka. Terhes sem vagy
2021. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Attól hízol, mert sokat eszel, mint mindenki más.
2021. ápr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2%
Zabálsz te kurtizán.
2021. ápr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Napi 1-2szer szoktam enni nem az a baj, sportolok is. És az utolsónak üzenem hogy 2 éves kapcsolatom van ne magadból indulj ki.
2021. ápr. 4. 09:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában sokan híznak. Mindenki otthon van, nincs annyi sportolási lehetőség, unalomból esznek stb.

De attól is lehet, hogy valami megváltozott. Nem kezdtél el másmilyen gyógyszert is szedni? Történt valami stresszes az életedben?

2021. ápr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!