Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El kellene ezzel mennem orvoshoz?

El kellene ezzel mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre már egy jó ideje, hogy mikor menstruálok hihetetlenűl görcsölök napokig mozdulni sem tudok amíg el nem múlik...gondoltam ez természetes mert még fiatal vagyok meg hát mindig is fájt...viszont pár nappal ezelőtt lefeküdtem a barátommal és ez volt az első mindkettőnknek (védekeztünk is természetesen), viszont én az óta folyamatosan fájdalmat érzek az alhasamban (mintha menstruálnék) és vérzek is és rengetegszer kell pisilnem.Tudom, hogy ez az elsőnél természetes mármint a vérzés és fájdalom de kezdek aggódni,hogy van valami probléma, hogy mindig minden fáj. Az elején is fájt mindig már az is ha megújjazott és ezt is arra fogtam, hogy most még nem szoktam hozzá azért fáj de mivel szexeltünk is nemrég és az is fájt nem tudom mire gondoljak :/



17/L



2021. ápr. 12. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, menj el nődokihoz. Nem kell nagy dolgokra gondolni, lehet csak megsérült a hüvelyfalad vagy van egy kis gyulladásod, jobb ha megnézik. :)
2021. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 🤗
2021. ápr. 12. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!