Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami tipp a pattanások...

Valami tipp a pattanások kezelésére?

Figyelt kérdés
Esetleg tud valaki, jól bevált módszereket a pattanások és a miteszerek kezelésére?

2021. ápr. 13. 17:44
 1/5 anonim válasza:
55%
Menj el arctisztításra kozmetikushoz. Nálam bevált. Nagyon pattanásos voltam de mostmár szinte teljesen tiszta az arcom. Több alkalommal is el kell menni meg nem a legolcsóbb de jobb mint mindenféle szar krémmel kenegetni az arcod...
2021. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2021. ápr. 13. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél hígítatlan teafaolajat. Bármelyik drogériában megtalálod. Fontos, hogy ne kend be vele az egész arcod, mert nagyon erős. Mindegyik pattanásra kenj egy picit belőle. Hidd el megéri, magas baktérium ölő hatása van.
2021. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokan ajánlják, de ne mosogasd minden nap az arcod mindenféle tisztítókkal. Lemosod a természetes olajokat róla, amiért a bőröd védekezésképp még több olajt fog termelni. Le leszek szavazva, de azt ajánlom, most meg hetente egyszer arctisztítóval a bőröd, és a hét többi napján sima tiszta vízzel. Nekem ettől mérséklődtek a pattanások.

A radírozást sem ajánlom, csak nagyon ritkán. Max havonta.

Fontos, hogy sok vizet igyál, és rendesen táplálkozz.

Hormonprobléma is utalhat. Ha nagyon durva, elmehetnél bőrgyógyászhoz.

A mitesszerek sajnos nem tűnnek el, csak ha kinyomod őket, vagy hámlasztasz, de ha a hámlasztást választod, mindenképp használj azokban az időkben fényvédőt. (ez az év minden napján ajánlott, de ekkor főleg)

Több okosságot sajnos nem tudok, remélem neked is beválik valami, mert hát minden ember más, én csak tapasztalatból beszéltem.

2021. ápr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, nagyon segítség! :)
2021. ápr. 14. 16:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!