Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lelki problémák valóban...

A lelki problémák valóban ilyen nagy hatással lehetnek a menstruációra?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyre elhagyatottabb vagyok, egyre rosszabbul viselem a magányt. Ezzel párhuzamban pedig folyamatosan múlik el a menzeszem. 6 napról 5-re, 4-re, 3 napra csökkent, mostanra pedig 1 nap, max 2 nap alatt elmúlik. 8 hónapig vizsgáltak mindenféle bugyuta indokkal, senki nem jutott semmire. Lehetséges mégiscsak, hogy a szervezetem vált ilyenné az egyedüllét hatására? Arra gondolok, hogy pár hónap múlva már meg sem jön, hiszen egyre kevesebbet menstruálok és mint írtam, 24 - 48 óra alatt elmúlik.


Nektek volt már ilyen gondotok? Vagy ismertek olyan személyt, akinek tényleg lelki baja van, és azért menstruál így?


Csak mert más ötletem nem maradt. Pszichológushoz nem járok 2 éve, nem hiszek bennük.


Meg akarok győzödni, hogy tényleg én csinálom ezt, és nem valami komoly betegség, ami felett elsiklottak.


2021. ápr. 14. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet.
2021. ápr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!