Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mellőzhetem a hajtörede...

Karuczka Emma kérdése:

Hogyan mellőzhetem a hajtöredezést?

Figyelt kérdés
Nagyon töredezik a hajam...De ezt úgy kell elképzelni, hogy nem csak a végi, hanem úgy mindenhol...Fogalmazzunk úgy hogy majdnem minden tincsnélszétágazik, és kikunkorodik...nincs lépcsőzetesre vágva a hajam, hiszen így is nagyon dús..:( Nincs valakinek ötlete ezzel kapcsolatban, Szívesen megköszönném!

2021. ápr. 14. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz tenni hogy rendszeresen balzsamozol, vagy valami pakolást használsz, ha hajszárítózol vagy egyenesítesz/göndörítesz akkor minden esetben használsz hővédőt, és hogy gyakran vágatsz a végéből.
2021. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve a hajvitaminok is jók. Én most a dm-est használom, összevetettem az összetevőit a Biovanne-nal, és majdnen ugyanaz, csak sokkal olcsóbb.
2021. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló problémával a Pantene Pro-V oil therapy hajolaja vált be. Hajmosás után még vizesen, a hajvégekre szoktam használni, meg kezdetben még néha két hajmosás közt is, ha nagyon száraz volt.

Előtte is mindig töredezés elleninek mondott sampont és balzsamot használtam, azok segítettek, hogy ne legyen még rosszabb, de a problémát valójában csak ez oldotta meg. Több, mint egy éve kitart a kis flakon, szóval abszolút megérte.

2021. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!