Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után folytassam a...

Menstruáció után folytassam a canesten kombi használatát?

Figyelt kérdés
Hüvelygombára vettem canesten kombit és tegnap este tettem be a 2. tablettát, de ma délelőtt megjött a mensim. Lehet ebből bajom, hogy nem oldódott fel és ürült ki teljesen a tabi és megjött. (menstruáció alatt nem szabad használni). Ha vége a mensimnek, akkor felhasználjam az utolsó tabit vagy nem kell?
2010. aug. 21. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább menj orvoshoz
2010. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt már nekem máskor is hüvelygombám akkor el is mentem vele orvoshoz és canestent írt fel. Most uazokok a tünetek, mint akkor, ezért nem mentem el. Rajtam kívül járt már vki így?
2010. aug. 21. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy a sok idióta orvos, miért ír fel egy vénynélkül kapható ócska sz@rt. Nekem nem tudom hány orvos akarta felírni, mikor mondtam hogy, nekem az nem jó. Ha már vénynélküli gyógyszert akarsz, akkor vegyél gynoxint, az sokkal jobb, nekem csak az segített, ráadásul annyi van benne, hogy legalább 2 kezelésre elegendő, ha esetleg újból előjönne.

Így már nem lesz olyan hatásos, hogy félbehagytad, de használd fel a vérzés után azt az egy szemet, de szerintem a betegtájékoztatón is rajta van.

2010. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne akkor szerintem hagyd azt az utolsót. hát a biztonság kedvéért igen :). egy most ne maradjon csak úgy ott :)
2010. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!